2024. április 19, péntek - Emma

Rallycross: Kisvadkutya a Vörös Katlanban!
2018. Július 13. 18:15, péntek | Sport

Villáminterjú Ifj. Nedecki László autóversenyzővel a hétvégi rallycross verseny előtt.

Lovász Laura és Keceli Autocross
2018. Július 13. 07:43, péntek | Sport

Interjú a szinte még „csókolom-ot” köszönő Lovász Laura autóversenyzővel, a szinte törzsversenyző a Kecelringi Pintér Kupa IV. versenyein.

Gombai Zoltán és a Keceli Autocross
2018. Július 12. 07:30, csütörtök | Sport

Interjú a 64 éves Gombai Zoltán autocrossversenyzővel, a hétvégi Kecelringi Pintér Kupa IV. fordulója előtt.

Antal István és a Dömsödi Autocross
2018. Július 05. 14:00, csütörtök | Sport

Interjú Antal Pistivel, aki Július 7-8-án, Dömsödön a VLG - MEINHART Kupán áll rajthoz a Skoda versenyautójával, az Autocross Országos Bajnokság negyedik fordulóján.

Rally: Fogasy idei legnehezebb versenyére készül
2018. Július 05. 10:08, csütörtök | Sport

A Mitropa Kupa egyik legrangosabb versenyén áll rajthoz a hétvégén Fogasy Gergely és Berendi Dávid, Peugeot 208 T16-tal, az olaszországi Casentino Ralin.

Rally: Végig kell menni!
2018. Július 05. 07:36, csütörtök | Sport

Interjú Farkas Kálmánnal a JG2 Racing Team csapatvezetőjével a 2018-as Veszprém Rallye előtt.

Klenáncz József és a Dömsödi Autocross
2018. Július 04. 07:26, szerda | Sport

Interjú Klenáncz Józseffel, aki Július 7-8-án, Dömsödön a VLG - MEINHART Kupán áll rajthoz a Super Buggy versenyautójával, az Autocross Országos Bajnokság negyedik fordulóján.

Rally: Összességében egy jó verseny volt
2018. Július 03. 09:09, kedd | Sport

Interjú Ifj. Bihari Péter raliversenyzővel a TAXI4 Székesfehérvár Rali után.

Harmadik hely a Székesfehérvár ralin
2018. Július 03. 07:27, kedd | Sport

Nemrég volt a Székesfehérvár Rally. Harmadik helyen végzett a Kronome - Molnár ralipáros. Ákost kérdezem a verseny után.

Rally: Értékes pontokat vesztettünk!
2018. Július 02. 11:02, hétfő | Sport

Interjú Fazekas András csapatvezetővel a TAXI4 Székesfehérvár rali után.

Dobogós siker a Swift Cup Europe versenyen
2018. Június 27. 08:35, szerda | Sport

Interjú Nagy Benjámin autóversenyzővel a Swift Cup Europe verseny után, ami a FIA ETRC KAMION EB ÉS FESZTVÁL betétfutama volt a Hungaroringen június 16-17-én.

Rally: Kurtos Róbert: Elszálltunk Szombathelyen
2018. Június 27. 07:32, szerda | Sport

Kurtos Robi és Szegedi Máté nem tétovázott sokat, hamar és alaposan a lovak közé csaptak az Iseum Rallye-n,