Magyar Kupa finálé a dunaújvárosi medencében
2016. November 15. 09:02, kedd | Helyi sport

Magyar Kupa döntőt játszanak a DUE-Maarsk női vízipólósai.

2016. November 04. 19:48, péntek | Helyi sport

Ezúttal jóval szorosabb mérkőzésen, de ismét nyert a DUE a Szeged ellen.

Ez történt a vízilabdás lányoknál
2016. Október 31. 15:15, hétfő | Helyi sport

Az országos bajnokságokban szinte minden korosztályban képviselteti magát a dunaújvárosi vízilabda szakág - sikerekkel.

Újra Dunaújvárosban egy kis Európa
2016. Szeptember 19. 07:49, hétfő | Helyi sport

A női Euroliga csoportjában a DUE és a BVSC egy csoportba került, az UVSE kiemeltként majd csak a 16 között csatlakozik a küzdelmekhez.

Magabiztos győzelem a Szeged ellen- DSTV videóval
2016. Március 30. 22:51, szerda | Helyi sport

Tízgólos, 16-6 arányú győzelmet aratott a DUE- MAARSK Graphics női vízilabda csapata a bajnoki alapszakasz utolsó mérkőzésén a Fabó Éva Sportuszodában a Szeged csapata ellen.

Ezüstérem a kupában
2014. December 09. 23:18, kedd | Helyi sport

Az elején az UVSE, a végén a Dunaújváros úszott az eredmény után, végül ebből a helyzetből a budapesti csapat jött ki jobban, aki látta, kiváló, igazi kupadöntőt nézett végig.

A lányokat leúszta a BVSC
2014. Október 26. 00:02, vasárnap | Helyi sport

BVSC- Zugló- Dunaújváros 11- 9 ( 3-1,4-4,3-1,1-3 )

A lányok, mint hal a vízben
2014. Március 03. 07:02, hétfő | Helyi sport

A Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület felnőtt női csapata nem bízta a véletlenre az ASI elleni bajnoki kimenetelét,így megérdemelt, húszgólos sikert arattak a lányok a Fabó Éva Sportuszodában szombat délelőtt.

Gréta is bent van a keretben
2014. Január 12. 20:54, vasárnap | Helyi sport

A Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület keretéből hárman is meghívót kaptak Merész András szövetségi kapitánytól a görögök elleni, január 21-én rendezendő Világliga csoportmeccsre.

Szurkoljunk a vízilabdásainknak
2013. Október 02. 22:10, szerda | Helyi sport

2013/2014. évben több korosztályban is megméreti magát a DFVE.

2012. Október 18. 08:37, csütörtök | Helyi sport

Vízilabda: Magabiztos győzelem

Lehengerlő első két negyednyi játékának köszönhetően tartotta itthon a bajnoki pontokat a DF-Mex Motors női vízilabda csapata. A vendég szegediek ugyan a harmadik játékrészben meglepték Menczingeréget, ám a győzelem egy pillanatig sem f

2012. Augusztus 06. 23:14, hétfő | Helyi sport

Női vízilabda: bajnokságra készülnek

A Dunaújvárosi Főiskola - Mex-Motors női csapata megkezdte a felkészülést a 2012/13-as Vodafone női országos bajnokságra 2012. augusztus 1-jével. Edző: Kis-Primász Ágnes, Mihók Attila Bajnokság kezdete: 2012. szeptember 22.