2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

Hírek | Helyi

2010. December 06. 15:54, hétfő |

Megölte feleségét, majd bejelentette a rendőrségen

Ma délelőtt 11 óra 02 perckor azzal telefonált be a rendőrségre egy férfi, hogy megölte feleségét a Váci Mihály utca egyik lépcsőházában. Az ügyeletesek először azt hitték, a férfi csak viccel, de később kiderült, a bejelentés val

2010. December 06. 14:20, hétfő |

Háromjátszmás diadal

Simán, három játszmában győzött a Dunaferr SE röplabda csapata az első osztályú bajnokság közdelem sorozatában Veszprémben, és ezzel továbbra is a tabella harmadik helyén

2010. December 06. 11:50, hétfő |

Mississippi blues az MMK Jazz Klubban

Az Amerikában élő magyar származású Little G. Weevil blues zenész magyarországi koncertturnéjának első állomása a dunaújvárosi MMK Jazz Klub.

2010. December 06. 07:48, hétfő |

Visszavágó az angolokkal

Pénteken még arról számolhattunk be, hogy a Dunaújvárosi Főiskola női vízilabda csapata hazai pályán szenvedett meglepő vereséget az angol válogatottól 10-8 arányban. Hamar sikerült a visszavágás, a British Water Polo gárdáját 15-8 a

2010. December 05. 22:27, vasárnap |

Dupla bravúr Romániában

Pénteken a Csíkszereda ellen aratott bravúros győzelmet a Dab.Docler jégkorongcsapata, vasárnap pedig a Brassót is sikerült két vállra fektetni Azariéknak.

2010. December 05. 14:30, vasárnap |

Tejfölös lett a Mikulás Kupa

Második alkalommal rendezték meg péntekről szombatra virradó éjszaka a II. Éjszakai Mikulás Kupa teremlabdarúgó-viadalt. Az Arany János általános iskola tornatermében nyolc csapat vetélkedett, és végül a Tejföl fantázianevű gárda dia

2010. December 04. 18:14, szombat |

Szenzáció Csíkszeredán!

Az Acélbikák bevették a Csíkszereda eddig bevehetetlen várát! Ebben a szezonban először sikerült hazai környezetben kétvállra fektetni a román együttest.

2010. December 04. 17:50, szombat |

Angolos vereség

Hazai pályán szenvedett meglepő vereséget a Dunaújvárosi Főiskola női vízilabda csapat. Magyar bajnoki mérkőzésen az angol válogatott fektette két vállra Mihók Attila gárdáját…

2010. December 04. 09:02, szombat |

Szakegyetem? Ha igen, milyen lehetne?

Leginkább két intézmény, a főiskola és a kórház határozza meg Dunaújváros regionális szerepkörét Ezért sem közömbös, mit tartalmaz az új felsőoktatási törvény. Amelynek terve nyilvánossá vált. Dr. Bognár László, a Dunaújvár

2010. December 03. 19:16, péntek |

Hajdú Péter a Dunaújvárosi Főiskolán

A TV2 ismert műsorvezetőjét, Hajdú Pétert látja vendégül a Dunaújvárosi Főiskola december 14-én, kedden 14 órakor. Az A épület S01-es konferenciatermében tartandó előadáson a talkshow műfajáról beszél majd a Frizbi arca.

2010. December 03. 15:29, péntek |

Szóváltás a buszon

Egy 20 éves kisapostagi férfi szóváltásba keveredett a buszon az ellenőrökkel csütörtökön délelőtt.

2010. December 03. 11:30, péntek |

Kutyaszánnal szánoztatás jótékonyságból

Jótékonysági szándékkal kutyaszánnal szánoztatást vállal sérült, beteg emberek és gyerekek számára Perjési Tímea városunkban és környékén.