A népkerti prológon még brillíroztak, sőt az első gyorsaságin túlteljesítette az elvártakat László István és Holló Barnabás, egy megforgás és a megsérült Honda azonban megakadályozta a Miskolc Rali sikeres befejezését.

Az MTK is kiesett a labdarúgó NB I-ből - befejeződött a bajnokság
2019. Május 19. 20:09, vasárnap | Sport

A labdarúgó OTP Bank Liga 33., utolsó fordulójában vasárnap eldőlt, hogy a Szombathelyi Haladás mellett az MTK Budapest lett a másik kieső, az Európa-liga-indulás jogát pedig a Debrecen és a Budapest Honvéd szerezte meg.

Harminc euróba kerülnek a legolcsóbb budapesti jegyek
2019. Május 19. 20:04, vasárnap | Sport

Harminc euróba, vagyis körülbelül tízezer forintba kerülnek a legolcsóbb jegyek a jövő nyári labdarúgó Európa-bajnokság budapesti mérkőzésére, az értékesítés június 12-én kezdődik.

Újoncok és visszatérők Marco Rossi bő keretében
2019. Május 18. 10:52, szombat | Sport

Szerte Európában a záráshoz közelítenek a bajnoki szezonok, így Marco Rossi szövetségi kapitány, a szokásosnál némileg korábban, már a mai napon bő keretet hirdetett.

Gyorsasági OB: Újra a vörös bikán
2019. Május 17. 07:58, péntek | Sport

A hétvégén az ausztriai Spielbergben a Red Bull Ringen csap össze ismét az FIA CEZ és az MNASZ Autós Gyorsasági OB mezőnye a festői környezetben található pályán.

NŐI VILÁGLIGA SZUPERDÖNTŐ - MÉG 20 NAP
2019. Május 16. 10:07, csütörtök | Sport

A hazai közönség erejét kihasználva tréfálná meg magyar női vízilabda-válogatott a nagy esélyes Egyesült Államok válogatottját a Világliga Szuperdöntőjében.

Gindeli Balázs és a keceli autocross
2019. Május 16. 06:35, csütörtök | Sport

Interjú Balázzsal a május 19-i autocross verseny előtt, amit a Kecel Ringen tartanak meg.

Mózes Károly és a keceli autocross
2019. Május 14. 18:09, kedd | Sport

Interjú Károllyal a május 19-i autocross verseny előtt, amit a Kecel Ringen tartanak meg.

Népes indulóval rajtol az Euroaszfalt Rallycross Bajnoki Futam
2019. Május 14. 06:00, kedd | Sport

Az Euroaszfalt Rallycross Bajnoki Futam a Sun At Home Kupáért verseny rendezi meg május 18-án és 19-én a Kakucs Ring. Népes mezőny áll majd rajhoz.

Az ötödik győri kupagyőzelem a Bajnokok Ligájában
2019. Május 12. 20:10, vasárnap | Sport

A Győri Audi ETO KC ötödik alkalommal nyerte meg a női kézilabda Bajnokok Ligáját, miután a vasárnapi fináléban 25-24-re legyőzte az orosz Rosztov-Don csapatát a budapesti négyes döntő második játéknapján.

Fogasy izzasztó Opatija Ralija
2019. Május 11. 05:00, szombat | Sport

Az abszolút negyedik és a Mitropa Kupa második helyét szerezte meg Fogasy Gergely és Berendi Dávid Ford Fiesta R5-tel az Opatija Ralin.

Csomós Mixi: Kettőből kettő
2019. Május 09. 07:50, csütörtök | Sport

Csomós Mixi és Nagy Attila Miskolcon ott folytatta, ahol Egerben abbahagyta.