2019. május 24, péntek - Eszter

Hírek | Sport

Az ötödik győri kupagyőzelem a Bajnokok Ligájában
2019. Május 12. 20:10, vasárnap | Sport

A Győri Audi ETO KC ötödik alkalommal nyerte meg a női kézilabda Bajnokok Ligáját, miután a vasárnapi fináléban 25-24-re legyőzte az orosz Rosztov-Don csapatát a budapesti négyes döntő második játéknapján.

Fogasy izzasztó Opatija Ralija
2019. Május 11. 05:00, szombat | Sport

Az abszolút negyedik és a Mitropa Kupa második helyét szerezte meg Fogasy Gergely és Berendi Dávid Ford Fiesta R5-tel az Opatija Ralin.

Csomós Mixi: Kettőből kettő
2019. Május 09. 07:50, csütörtök | Sport

Csomós Mixi és Nagy Attila Miskolcon ott folytatta, ahol Egerben abbahagyta.

Rally: Jó pörgős verseny volt!
2019. Május 08. 07:36, szerda | Sport

Interjú Poczang Valér navigátorral a 25. HELL Miskolc Rallye után.

Rally: A régi motor nem bírta
2019. Május 07. 07:33, kedd | Sport

Farkas Kálmán csapatvezető értékelése a CREDOBUS Miskolc Rallye2 2019-ről.

Rally: Parádés győzelem
2019. Május 06. 07:30, hétfő | Sport

Dudás Gergő autóversenyző és navigátora Thoth Zsolt az ORC Kategória abszolút első helyén ért célba a 25. HELL Miskolc Rallyen.

Jégkorong-vb: kikapott a kazahoktól az ötödikként záró a magyar válogatott
2019. Május 05. 18:09, vasárnap | Sport

A már biztos ötödik - így bennmaradó - magyar válogatott 3-1-re kikapott az első helyen záró és feljutó házigazda kazah válogatottól a nurszultani divízió I/A jégkorong-világbajnokság vasárnapi, utolsó mérkőzésén.

Magyarország bennmaradt a divízió I/A-ban
2019. Május 05. 14:34, vasárnap | Sport

Szlovénia 9-0-ra kiütötte Litvániát, ezzel eldőlt, hogy a kazah–magyar eredményétől függetlenül válogatottunk az 5. helyen végez a világbajnokságon.

A Ferencváros nyerte a derbit
2019. Május 04. 22:03, szombat | Sport

A már bajnok Ferencváros hazai pályán 2-1-re legyőzte az Újpestet a labdarúgó OTP Bank Liga 31. fordulójának rangadóján szombaton.

Nagyon nehéz helyzetben a magyar válogatott
2019. Május 04. 20:23, szombat | Sport

A szlovénoktól elszenvedett pénteki 6-0-ás vereség után nagyon nehéz helyzetbe került a magyar jégkorong-válogatott a kazahsztáni divízió I/A-s világbajnokságon.

Fogasy: Dobogó a cél az Opatija Ralin
2019. Május 03. 06:32, péntek | Sport

A Mitropa Kupa dobogóján szeretne végezni Fogasy Gergely és Berendi Dávid az Opatija Ralin, amelyet május 4–5-e között rendeznek Horvátországban.

Jégkorong vb: Nem  erre számítottunk
2019. Április 29. 13:25, hétfő | Sport

Jégkorong vb: Nem erre számítottunk

A magyar férfiválogatott 5-1-re kikapott Dél-Koreától a kazahsztáni Divízió I/A világbajnokság első mérkőzésén. Kedden Fehéroroszország ellen lehet javítani.