Természetesen csalódottan értékelte a csütörtöki Európa Liga-selejtezős búcsút Kondás Elemér, a Debrecen, valamint Marco Rossi, a Budapest Honvéd labdarúgócsapatának vezetőedzője.

2013. Július 25. 10:02, csütörtök |

Balatonfüred, 2013. július 25. Elrajtol a 45. Kékszalag Nagydíj Balaton-kerülő vitorlásverseny mezőnye Balatonfüreden.

A Barcelona legyőzésével a Bayerné a Hoeness Kupa
2013. Július 25. 08:19, csütörtök |

A Bajnokok Ligája-győztes Bayern München labdarúgócsapata 2-0-ra nyert az FC Barcelona ellen, ezzel otthon tartotta az Uli Hoeness Kupát.

Vizes vb - Vereség a szerbektől férfi vízilabdában
2013. Július 24. 14:43, szerda |

Kikapott a barcelonai vizes világbajnokságon a magyar férfi vízilabda-válogatott: Benedek Tibor szövetségi kapitány együttese három góllal maradt alul a szerbekkel szemben a szerdai csoportmeccsen.

Pintér nem volt elégedett a Győr játékával
2013. Július 24. 11:28, szerda |

Pintér Attila, a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtezőben kedd este búcsúzó Győri ETO vezetőedzője elégedetlen volt csapata játékával, szerinte nem minden játékosa hajtott megfelelően a Makkabi Tel-Aviv elleni párharcban.

Kemény csata elé néz a Honvéd és a Debrecen
2013. Július 24. 09:48, szerda |

Budapest Honvéd és a Debrecen közül utóbbi van valamivel könnyebb helyzetben a labdarúgó Európa Liga selejtezőjének csütörtöki visszavágói előtt.

Gerardo Martino a Barcelona új vezetőedzője
2013. Július 23. 12:09, kedd |

Gerardo "Tata" Martino lett a bajnok FC Barcelona labdarúgócsapatának az új vezetőedzője.

Magyar címvédés a stuttgarti 24 órás futóversenyen
2013. Július 22. 11:09, hétfő |

A címvédő Zahorán Ádám nyerte meg 215,4 km-es pályacsúccsal a Stuttgartban rendezett nemzetközi 24 órás futóversenyt.

Négy magyar érem a karatésok egyetemi Eb-jén
2013. Július 22. 10:34, hétfő |

Négy magyar érem született az egyetemisták és főiskolások hatodik karate Európa-bajnokságán, amelynek a Budaörsi Városi Sportcsarnok adott otthont az elmúlt hét végén.

Cselgáncs Vk - Joó Abigél aranyérmes a moszkvai Grand Slam-versenyen
2013. Július 21. 18:10, vasárnap |

Joó Abigél aranyérmet nyert vasárnap a cselgáncs Világkupa-sorozat 150 ezer dollár összdíjazású, moszkvai Grand Slam-versenyén a 78 kilogrammos súlycsoportban.