2024. április 16, kedd - Csongor

Hírek | Sport

2012. Szeptember 09. 14:37, vasárnap |

Paralimpia 2012 - Orbán Csaba 12., befejezték a magyarok

A 12. helyen zárta a maratonfutást vasárnap Orbán Csaba, aki a magyar küldöttség utolsó résztvevője volt a londoni paralimpián.

2012. Szeptember 09. 11:32, vasárnap |

Paralimpia 2012 - A kapitány elégedett az úszókkal

Sós Csaba, a magyar úszóválogatott szakvezetője elégedetten értékelte a csapat szereplését a londoni paralimpián.

2012. Szeptember 08. 14:50, szombat |

Magyar válogatott - Egervári: jó indítás az andorrai siker

Egervári Sándor szövetségi kapitány jó rajtnak nevezte a magyar labdarúgó-válogatottnak a 2014-es brazíliai világbajnokság selejtezősorozatában pénteken Andorrában aratott 5-0-s sikerét.

2012. Szeptember 07. 22:48, péntek |

Magyar válogatott - Ötgólos siker Andorrában a vb-selejtezők rajtján

A magyar labdarúgó-válogatott Andorrában 5-0-s győzelemmel kezdte meg szereplését pénteken a 2014-es brazíliai világbajnokság európai selejtezősorozatában.

2012. Szeptember 07. 22:00, péntek |

Paralimpia 2012 - Két ezüst és egy bronz a pénteki mérleg - NAPI ÖSSZEFOGLALÓ

A női párbajtőrcsapat és az úszó Tóth Tamás ezüst-, míg a szintén úszó Sors Tamás bronzérmet nyert pénteken a londoni paralimpián.

2012. Szeptember 07. 20:11, péntek |

Paralimpia 2012 - Tóth Tamás ezüst-, Sors Tamás bronzérmes 100 gyorson

Tóth Tamás ezüst-, Sors Tamás pedig bronzérmet szerzett pénteken 100 méteres gyorsúszásban a londoni paralimpián.

2012. Szeptember 07. 16:49, péntek |

Paralimpia 2012 - Döntőben a női párbajtőrcsapat

Döntőbe jutott a kerekesszékes vívók pénteki versenynapján a magyar női párbajtőrcsapat a londoni paralimpián.

2012. Szeptember 07. 11:34, péntek |

Magyar válogatott - Támadó szellemű összeállításban lép pályára a csapat

Támadó szellemű összeállításban küldi pályára csapatát a 20:30 órakor kezdődő, Andorra elleni világbajnoki selejtezőn Egervári Sándor, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya.

2012. Szeptember 07. 09:37, péntek |

Paralimpia 2012 - Úszás - Vereczkei Zsolt bronzérmes

2012. Szeptember 07. 05:00, péntek |

Visszalépett a Vasas a vízilabda Bajnokok Ligájától

Anyagi okok miatt nem indul a Vasas magyar bajnoki címvédő férfi vízilabdacsapata a Bajnokok Ligája 2012/13-as kiírásában.

2012. Szeptember 06. 21:19, csütörtök |