2024. május 3, péntek - Tímea

2011. Április 16. 21:38, szombat | Helyi

Az első félidő döntött

A női kézilabda bajnokság rájátszásában a Dunaújvárosi REK gárdája Székesfehérváron lépett parkettre, és már az első játékrészben kilencgólos hátrányba került. A második félidő jó játéka csak a felzárkózáshoz volt elegend

A hazai fehérvári gárda Triscsuk vezérletével az első percekben magához ragadta a kezdeményezést, és hamar háromgólos előnyt szerzett. A dunaújvárosi együttes Tadulovics hiányában nem találta a hazai gárda védekezésének ellenszerét, és harminc perc alatt csak tíz gólt dobva, a szünetre 19-10 arányú hátrányba került. A folytatásban egy másik újvárosi gárda lépett pályára, és ötletesen játszva fokozatosan dolgozott le a hátrányából. A különbség csökkent, de igazából megszorítani nem sikerült az Alcoat, és a vége 33-29 arányú vereség lett.

Alcoa FKC RightPhone -Dunaújvárosi REK 33-29 (19-10),

Dunaújváros: Víg-Balogh 8, Velky 1, Takács 3, Gáspár, Ferling 7, Erdősi 2, csere: Pisák (kapus), Nagy 2, Takács L. 3, Sári 2, Gera, Takács F. 1. Vezetőedző: Kiss Szilárd.

2024. Március 22. 08:19, péntek | Helyi