2024. április 30, kedd - Katalin, Kitti

2011. Május 27. 08:39, péntek | Helyi

Bajnok lehet a Pálhalma!

Hét közben némi előjáték után magabiztosan győzött a Dunaújváros Pálhalma Agrospeciál SE labdarúgó csapata a Sárisáp ellen. Ha a hétvégén ismét győznek Nagy Zoltán tanítványai, akkor irány az NBII!

A Sárisáp elleni hét közben lejátszott összecsapáson sokáig úgy tűnt, a mérkőzésre sem kerül sor. A vendégek a pálya minősítése ellen tiltakoztak sokáig, de végül a találkozó lejátszásra került, és így a Pálhalma újabb három bajnoki ponttal gazdagodott. A szünet előtt bő tíz perccel egy lepattanó labda Bartha elé került, aki közelről a hálóba vágta. A második játékrészben magabiztosan őrizte előnyét a Pálhalma, és a hajrában Kerek révén megduplázta az eredményt. A 2-0 arányú Pálhalma győzelemmel hét pontra nőtt a Pálhalma előnye a Maglóddal szemben.

Pálhalma - Sárisáp 2-0 (1-0)
Pálhalma: Vörös - Dudás, Sztanó, Salamon, Pénzes - Huber (Kóczián), Rottmann, Márki (Bálint), Barta - Berényi, Nagy D. (Kerek). Edző: Nagy Zoltán.

Ha szombaton 17 órakor győz haza pályán a Pálhalma a Törökbálint ellen, akkor már bajnok a csapat, és jövőre az NBII-es bajnokságban indulhat.