2024. május 3, péntek - Tímea

2011. Április 16. 21:51, szombat | Helyi

Bravúros Pálhalma győzelem

Egy félidőnyi gólpárbajt vívott a Dunaújváros Pálhalma Agrospeciál SE labdarúgó csapata Dorogon. Az adok-kapokból végül a Pálhalma jött ki győztesen.

Hamar hátrányba került Dorogon a Pálhalma, a hazai együttes a kilencedik percben Szabó révén vezetést szerzett. Egy perc múlva ismét Nagy Zoltán vezetőedző csapatának hálójába került a labda, így hamar két találat volt a hazaiak előnye. Nem zuhantak azonban össze Sztanóék, az első negyedóra végén Bálint szépített, majd a 41 percben Bartha kiegyenlített. Nem volt azonban még vége a gólpárbajnak, a 45. percben az újonc Bálint megszerezte második találatát, és ezzel átvette a vezetést (2-3) a Pálhalma. Az előnye birtokában már nem hibázott a Pálhalma, és begyűjtötte a három bajnoki pontot.

Dorog-Pálhalma 2-3 (Szabó 9., Nász 10. ill. Bálint 19., 45., Bartha 41.)

Az üldözők közül a Maglód idegenben győzte le a Pénzügyőrt, így maradt a Pálhalma hat pontos előnye.