2019. Március 03. 20:32, vasárnap | Helyi sport
Forrás: fotó: dunaujvaros.com

DPASE: Nem született gól a nyitányon Dunaújvárosban

DPASE: Nem  született gól a nyitányon Dunaújvárosban

Megkezdődött az NB III-as labdarúgó-bajnokság Közép-csoportjában a tavaszi szezon. A Dunaújváros PASE a Szekszárdot fogadta, a találkozó 0-0 lett. Az Iváncsa 2-1-re verte a Makót.

Dunaújváros PASE – Szekszárdi UFC 0-0

Dunaújváros PASE: Pokorni Péter – Kis Balázs, Kiss Patrik Márk (Al-Sheraji Rauf Mohamed a 89. percben), Puskás Gábor Sándor, Dorogi Renátó, Horváth Kevin, Tóth Tibor, Szepessy Róbert (Kovács Barnabás a 74. percben), Hompót Dániel, Barna Zsolt, Tapiska Géza (Mundi Roland a 74. percben). Vezetőedző: Lőrincz Emil.

Szekszárdi UFC: Lékai Soma – Füredi Patrik, Turi Tamás (Márton Erik a 85. percben), Lékó Roland, Arena Ármin, Dudás Dániel, Kvanduk József, Rácz Ferdinánd (Dombi Gergő a 90. percben), Tóth Dávid (Tóth Tamás az 65. percben), Budai Dávid, Hegedüs Márk. Vezetőedző: Kvanduk János.

Az Iváncsa 1-0-ás félidő után 2-1-re verte hazai pályán a Makót. Az Iváncsa góljait Cseszeneki és Balogh szerezte.

IPOSZ konferencia a Digitalizációs Keretmegállapodás megvalósulásáról

Hévízen, az IPOSZ által szervezett konferencián az európai digitális átmenet és a Digitális Keretmegállapodás végrehajtásának fontossága került előtérbe.

2024. Április 24. 14:31, szerda | Belföld

Orbán Viktor: szakmunka és szakmunkás nélkül nincs jövő

Budapest, 2024. április 24., szerda (MTI) - Az elmúlt 15 évben felépítettük a munkaalapú gazdaságot, és ma már mindenki tudja, hogy szakmunka és szakmunkás nélkül nincs jövő

2024. Április 24. 14:30, szerda | Sport

Veszélyben a feljutás, a Győr azonnali hatállyal menesztette Kuznyecov Szergejt

A labdarúgó Merkantil Bank Ligában harmadik helyen álló ETO FC Győr azonnali hatállyal szerződést bontott Kuznyecov Szergej vezetőedzővel.

2024. Április 24. 14:29, szerda | Külföld