2024. április 27, szombat - Zita

2011. Január 03. 20:51, hétfő | Helyi

Elcsúsztak a jegesmedvék

Sikerrel vették a MOL Liga elődöntőjének első mérkőzését a Dab.Docler jégkorongozói. Az Acélbikák a Miskolci Jegesmedvéket győzték le 5-2 arányban.

Megkezdte a bajnokság legjobb négy csapata a küzdelmet a MOL Liga elődöntőjében. A három nyert mérkőzésig tartó párharcok során a Dab.Docler a Miskolc ellen lépett jégre ma este, míg a Csíkszereda a Vasast fogadta.

Az Acélbikák hazai pályán lendületesen kezdtek, és ennek meg is lett az eredménye. A harmadik percben már tombolt a hazai tábor, MacSwayn hamar megzörgette a vendégek hálóját. Sajnos a várt további gólok elmaradtak, és a harmad végén jött a feketeleves, a Miskolc Dubek góljával egyenlített. Az 1-1-es állással befejeződött első harmad után a második harmadban egy találat született, és ez Galanisz nevéhez fűződött, így a hajrá előtt 2-1-re vezettek a dunaújvárosi fiúk.

A harmadik harmad elején beindult az Acélbikák hengere, és Pavuk illetve Magosi is betalált a jegesmedvék hálójába. (4-1) A Miskolc még szépített Dubek révén, de a végső szó Azarié volt, aki beállította az 5-2-es Dab. győzelmet.

Dab.Docler - Miskolci JJSE 5:2 (1:1, 1:0, 3:1)