2024. május 8, szerda - Mihály

2011. Március 29. 15:13, kedd | Helyi

Elkezdődött a röplabda elődöntő

A Dunaferr SE férfi röplabdázói megkezdték szereplésüket a bajnokság legjobb négy csapata között. Az elődöntő nem indult jól, a Kecskemét hazai pályán hozta az első mérkőzést.

A MAFC elleni magabiztos továbbjutás után a Kecskemét elleni elődöntőben folytatta a Dunaferr SE a bajnoki szereplését. Ruffing Péter csapatának nem indult jól az összecsapás, az első két szettben a hazai együttes magabiztosan játszott, és hozta a játszmákat. A folytatásban azonban megváltozott a játék képe, a dunaújvárosi fiúk vették át az irányítást, és először szépítettek, majd az egyenlítésre is nagy esélyt nyílt a negyedik játszmában. A hajrára azonban ismét feltámadt a Kecskemét, és ha szoros szettben is, de begyűjtötte a győzelemhez szükséges pontokat.

A három győzelemig tartó párharc állása 1-0 a Kecskemét javára. Folytatás csütörtökön délután öt órától a Dunaújvárosi Sportcsarnokban.

Kecskemét – Dunaferr SE 3-1 (19, 22, -16, 22)
Dunaferr SE: Bokor E., Tóth A., Tomanóczy, Hatvany A., Lukács, Szabó B. Csere: Pápai (liberó), Szűcs A., Dávid. Edző: Ruffing Péter.