2024. május 7, kedd - Gizella

2011. Március 19. 11:07, szombat | Helyi

Elsőre teljes siker

Jól kezdődött a Dunaferr SE röplabda csapata számára a bajnokság rájátszása. A negyeddöntő első mérkőzésén magabiztosan győztek Ruffing Péter tanítványai.

A múl nagy csatát ígért a MAFC elleni összecsapáson, de végül kiderült, jelenleg a Dunaferr sokkal jobb csapat fővárosi riválisánál. Már az első harmadban megmutatta a hazai pályán játszó együttes, hogy ezen az estén csak a Dunaújváros lehet a győztes. A második és a harmadik játszma kissé szorosabbra sikerült, de így is magabiztos, 3-0 arányú siker lett a vége.

A két győztes mérkőzésig tartó párharc állása 1-0 a Dunaferr javára.