2024. május 7, kedd - Gizella

2011. Március 20. 11:31, vasárnap | Helyi

Ferencvárosi K.O.

A Pécs elleni győzelem után a Ferencváros ellen lépett parkettre a Dunaferr SE férfikézilabda csapata szombat délután. Ezúttal esély sem volt a győzelemre.

A Pécs ellen öt hónap után tudott győzni a Dunaferr, így ismét elmozdult az utolsó helyről. A tabella harmadik helyén álló Ferencváros azonban túl nagy falatnak bizonyult György László fiatal csapatának.

Már a mérkőzés elején elhúztak a fővárosi zöld-fehérek, az első negyedóra végére már hat találat (8-2) volt az előnye Vladan Matics gárdájának. A szünetre tovább nőtt a különbség, a félidőben már 16-6 volt az állás. A találkozó gyakorlatilag eldőlt, így a második játékrészben mindkét gárda felszabadultan játszhatott. A vége 34-17 arányú, Ferencváros győzelem lett.

CELEBI-FTC–DUNAFERR SE ALEXANDRA 34–17 (16–6)

DUNAFERR: Kovács R. – Kurbely 2, Morva 1 (1), Muhl, TAKÁCS B. 5, Hajdu 3, Szepesi 1. Cs: Kovács Zs., Repoth (kapusok), Bali, Benmiloud 1, Bakó 1, Hornyák 3 (2). Edző: György László