2019. február 20, szerda - Álmos

2018. Október 11. 11:30, csütörtök | Helyi sport
Forrás: Dunaferr SE

Fiatalokkal és egy bronzéremmel

Október 7-én Soroksáron rendezték meg a birkózó fiú kadet szabadfogású és a női országos bajnokságot kétszázhárom indulóval.

A fiúk mezőnyében egy korosztállyal fiatalabb versenyzőket nevezett a Dunaferr SE, így nekik a rutinszerzés volt a kitűzött reális cél. Pozitívumként értékelte Fehér Krisztián edző, hogy ebben a nemzetközi szinten is erős mezőnyben mérkőzéseket tudtak fogni, de a végelszámolásban sajnos még nem tudtak beleszólni. Többek közt a két héttel ezelőtt serdülő bajnoki címet nyerő Sallai Sándor is csak hasznos tapasztalatokkal térhetett haza. A lányok között Horváth Alexandra +73 kg-ban 5., Potesz Diána (képünkön jobbszélen) 61 kg-ban 3. helyen végzett. Dia napi mérlege két győztes és két vesztes mérkőzés volt. Technikájával nem voltak gondok, inkább fizikálisan kell fejlődnie ahhoz, hogy a dobogó legfelső szintjére állhasson.

2019. Február 19. 19:56, kedd | Helyi sport

Remek hétvége - Szabados Márton bravúrja

Mozgalmas hétvégén jutott túl a Dunaferr SE birkózó-szakosztálya. Három komoly versenyen vettek részt a dunaújvárosiak.

2019. Február 18. 20:05, hétfő | Helyi sport

A Fradi ellen a Magyar Kupában

A Ferencváros csapata lesz a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia felnőtt együttesének ellenfele a Magyar Kupa elődöntőjében.

2019. Február 18. 19:49, hétfő | Helyi sport

Suli Foci Kupa: jön a második forduló!

A Suli Foci Kupát a Dunaújvárosi Labdarúgó Szövetség szervezi. A kupasorozat II. és III. korcsoportjának első fordulója február 25-én hétfőn lesz a Dunaújvárosi Sportcsarnokban.

2019. Február 17. 14:30, vasárnap | Helyi sport

Felülkerekedtek a rangadón a dunaújvárosi pólós hölgyeken

A 15. fordulóban Budapesten megrendezett rangadón a címvédő UVSE győzedelmeskedett a Dunaújvárosi Egyetem felett az OB I-es női vízilabda-bajnokságban.