2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

2019. Február 22. 08:54, péntek | Helyi sport
Forrás: dlsz.hu

Focistának öltözve!

A DLSZ farsang alkalmából újra pályára hívja az amatőr kispályás labdarúgókat február 23-án szombaton az Arany János Iskola sportcsarnokába. A torna a „Focistának öltözve...” alnevezést kapta.

A tornára a DLSZ Markó Lajos Városi Kispályás Labdarúgó Bajnokság III és IV. osztályában szereplő csapatok, játékosok nevezhettek. A tornára nyolc csapat jelentkezést fogadták el a szervezők el, amelyeket két 4-es csoportba sorsoltak. Az első két csapat a döntőbe jutásért küzd meg, míg a csoport 3. az ötödik a 4. helyezett pedig a hetedik helyért fog játszani. A döntőbe jutás vesztesei a dobogó harmadik fokáért játszanak, a győztesek pedig az aranyérem megszerzéséért fognak megküzdeni a zárómérkőzésen!

Időpont: február 23. szombat 08.00 - 16.00 óra.
Helyszín: Arany János Általános Iskola Sportcsarnok - Dunaújváros, Március 15. tér.
Főtámogató: DMJV Önkormányzata.
Támogató: Decathlon Dunaújváros és Diabló Pizzéria.
Rendező: Dunaújvárosi Labdarúgó Szövetség.

2024. Január 23. 05:17, kedd | Helyi sport

Jégkorong Erste Liga - Fontos meccset nyert a DEAC a Dunaújvárosi Acélbikák ellen

A rájátszásba jutásért zajló csatában fontos győzelmet aratott a DEAC a vendég Dunaújváros felett a jégkorong Erste Liga vasárnapi játéknapján.

2024. Április 19. 15:06, péntek | Belföld

Nagy Márton: önfenntartó társasággá kell válnia a Magyar Postának

A kormány azt várja a Magyar Posta Zrt.-től, hogy legyen önfenntartó, folytassa a zöld és digitális átállást, szolgáltatásait pedig továbbra is biztosítsa mindenki számára lakóhelytől függetlenül

2024. Április 19. 15:03, péntek | Életmód