2024. május 7, kedd - Gizella

2011. Február 10. 12:08, csütörtök | Helyi

Gólzáporos szezonkezdés

Jól kezdte az évet a Szeged ellen a Dunaújvárosi Főiskola női vízilabda csapata. Mihók Attila tanítványai 17 gólt dobva kiütötték ellenfelüket.

Hosszú szünet után ismét vízilabda mérkőzést láthattak a szurkolók a Fabó Éva Sportuszodába, ahol a DF-DVCSH-Corner Ékszer női vízilabda csapata a Szeged lányit fogadta. Jól kezdték a találkozót az újvárosi hölgyek, Poszkoli találata megadta a jelet a támadásra, majd Keszthelyi duplája és Primász gólja után az első szünetre 4-1 arányú hazai vezetéssel úszhattak ki a lányok.

A második felvonást a vendégek nyitották jobban, Drávucz harmadszor is megzörgette Kasó hálóját, így feljött egy találatnyi különbségre a Szeged. A gól viszont nem a vendégeket, hanem a hazai főiskolás lányokat paprikázta fel jobban, mert sorozatban hat gól dobva gyakorlatilag a hosszúszünetre eldöntötték az összecsapást. (10-3) Az utolsó két harmad már kiegyenlített játékot hozott, Primász, Poszkoli és Keszthelyi vezérletével tartotta előnyét a hazai gárda, és nyerte meg az összecsapást 17-10 arányban. .

DF-DVCSH-CÉ – Szeged 17-10 (4-2, 6-1, 4-6, 3-1)
DF-DVCSH-CÉ: Kasó, Menczinger, Keszthelyi 3, Primász 5, Kovács 2, Berta 1, Huszka, Poszkoli 4. Csere: Kotsidou, Ács, Polák, Zsámbok 2. Vezetőedző: Mihók Attila.