2024. május 4, szombat - Mónika

2011. Március 25. 13:57, péntek | Helyi
Forrás: Dunaújvárosi Labdarúgó Szövetség

Győzött a Karmacsi a rangadó

Nagy csatában, egy góllal jobbnak bizonyult a bajnoki címet védő Karmacsi a trónkövetelő Csöveseknél, így már négy ponttal vezeti az A csoportos kispályás bajnokságot.

Az első hely szempontjából nagyon fontos mérkőzésre került sor csütörtök este az A csoportos kispályás labdarúgó bajnokságban, ahol a tabellát vezető Karmacsi a második Csöveseket fogadta. A Karmacsi Autó csapata már az összecsapás elején megszerezte a vezető gólt Vörös révén (1 - 0), amelyre a Csövesek új igazolása, Kovacsics válaszolt. (1 - 1) Még az első félidőben Koncz egy jól eltalált lövéssel újból vezetést szerzett a Karmacsinak, mely a találkozó végeredményt tekintve döntőnek bizonyult. A második félidőben rengeteg helyzetet dolgozott ki a Csövesek, de a jól és taktikusan védekező hazaiakon, és a mérkőzés legjobbján, Vaszócsik Viktoron már nem tudtak túljutni.

Petrás Gábor DLSZ főtitkár:

Először is gratulálni szeretnék a győztes csapatnak és külön a Karmacsi Autó kapusának Vaszócsik Viktornak, aki ma is bebizonyította, hogy egy jó csapat a kapusnál kezdődik. Számomra a mai mérkőzésen mindkét csapat játékosainak sportszerűsége példa értékű volt.

Karmacsi Tamás Karmacsi Autó csapat támogató:

Nagyon örülök és boldog vagyok, hiszen egy igazi rangadót nyertünk meg és egy igazán jó csapatot sikerült taktikusan legyőznünk. Gratulálok csapatomnak és külön gratulálok Vaszócsik Viktornak a mai teljesítményéért!