2024. április 25, csütörtök - Márk

2010. Augusztus 28. 08:32, szombat | Helyi

Helytállás, tisztes vereség a Kulcsár emléktorna nyitányán

Szép és eredményes játékkal emlékezett meg a Dunaferr női kézilabda csapata Kulcsár Anitáról. Az emléktorna második összecsapásán szoros első játékrész után hat hatgólos vereséget szenvedett a Krim Ljubljanától.

A Ljubljana kezdte jobban a mérkőzést, de Nagy Ivett, Radulovics, Erdősi és Ferling góljainak köszönhetően felzárkózott a Dunaferr, majd 11-010-es állásnál a vezetést is átvette. Szépen játszottak az újvárosi lányok, a sokkal nagyobb nevekből álló vendégek nem találták a lelkes játék ellenszerét. A félidőben egy gólos hazai előnnyel zártak Kiss Szilárd tanítványai, majd a második játékrész elején is tartani tudták előnyüket. Bő tíz perc telt el, amikor egyenlíteni tudott a Ljubljana. Az ötvenedik percig fej-fej mellett haladtak a csapatok, a hajrát azonban sokkal jobban bírta erővel a vendég együttes, és végül gólgazdag mérkőzésen győzött 46-40 arányban.

Dunaferr- Krim Ljubljana 40-46 (22-21)

A Dunaferr legjobb gólszerzői: Ferling 11, Radulovics 6, Takács 6, Nagy Ivett 5, Erdősi 5,

A torna másik mérkőzésén Győri ETO- Buducnost 27-26