2019. február 23, szombat - Alfréd

2018. Július 11. 22:04, szerda | Sport

Horvát - francia döntő a labdarúgó vébén

A rendes játékidő után 1-1-re állt Horvátország és Anglia elődöntője az oroszországi labdarúgó-világbajnokságon a moszkvai Luzsnyiki Stadionban, így hosszabbítás következett, végül a horvátok jutottak a fináléba.

A dunaújvárosi Városháza téren ezt a találkozót is óriás kivetítőn követhették a drukkerek. A 6. percben Trippier szerzett szabadrúgásból vezetést az angoloknak, Perisic a 68. percben egyenlített, mivel több gól nem született, jöhetett a hosszabbítás. A 109. percben Mandukic eldöntötte a találkozót (2-1) Horvátország került a fináléba.

A szombati, szentpétervári bronzmeccsen belga-angol (16 óra) míg a vasárnapi, moszkvai döntőben francia-horvát (17 óra) mérkőzést rendeznek.