2024. április 29, hétfő - Péter

2011. Március 22. 09:30, kedd | Helyi

Kecskemét-Dunaferr elődöntő

Magabiztosan, két sima győzelemmel jutott a Dunaferr SE röplabda csapata a bajnokság elődöntőjében, ahol az ellenfél a Kecskemét együttese lesz.

Nem okozott gondot a dunaújvárosi röplabdázóknak a MAFC gárdájának legyőzése a bajnokság negyeddöntőjében. A hazai, magabiztos 3-0 után idegenben is három játszmában győzni tudott Ruffing Péter együttese, és jutott tovább az elődöntőben. Az ellenfél a Kecskemét gárdája lesz, aki szintén két mérkőzésen ütötte ki a Veszprémet. Nehéz feladat előtt állnak a fiatal újvárosi játékosok, de van mire alapozni, hiszen ebben az idénybe már jó pár kellemetlen percet okoztak a Kecskemétnek.

MAFC – Dunaferr SE 0-3 (-23, -20, -17)