2024. április 30, kedd - Katalin, Kitti

2015. Október 25. 23:58, vasárnap | Helyi
Forrás: Jakab János edző DanubiusKSE

Két ezüstérem az utánpótláskorú tollaslabdások számára

Október 24-én Budapesten a Hódos Tamás Sportcsarnokban Országos Ranglista Versenyt rendeztek utánpótláskorú tollaslabdások számára.

Dunaújváros színeit:Meskál Ábel Borbély Hanna,Ludman Mira,Csomor-Németh Lili,Dobrovitz Barabás Zoltán,Vagyóczki Dávid és Nagy Bence képviselték.10 tollaslabdapályán 13 egyesület több, mint 70 versenyzője mérette meg tudását.
U11 fiú egyéniben Nagy Bence 2.helyezett, Vagyóczki Dávid 6.helyezett lett és U11 leány egyéniben Ludman Mira szintén második lett.A Danubius KSE tollaslabda szakosztályának versenyzői sokat fejlődtek hónapról-hónapra, heti 7 edzéslehetősége van a legszorgalmasabb és céltudatosabb versenyzőknek. Jakab János edző kiemeli , hogy mindkét tanítványa a döntőben nagy küzdelemben, három szettben kapott ki a későbbi győztestől.Nagy Bence a hajdúszoboszlói Kígyós Keán Gáborra 22-20,14-21,15-21-et játszott , Ludman Mira pedig a pécsi Hart Petrával játszott 21-18,10-21,8-21-et a döntő mérkőzésen.