2024. április 25, csütörtök - Márk

2010. Szeptember 16. 19:59, csütörtök | Helyi

Közte 27, gázoltak a kézis lányok

Nem mindennap látható gólkülönbséggel győzött a Dunaújvárosi NKKSE női kézilabda csapata az Újbuda elleni mérkőzésen. A találkozó végén 27 találat volt a különbség a két gárda között!

A találkozó előtt mindenki dunaújvárosi győzelmet várt, de ekkora különbségű sikerben nem sokan reménykedtek. A vendég újonc Újbuda a korábbi fordulókban már egyszer győzött a bajnokságban, és a további három vereség ellenére sem keltett rossz benyomást az összecsapásokon. Az újvárosi vendégjátékuk során azonban Radulovicsék már az első percekben a vendégek tudtára adták, ezen a találkozón csak egy csapat lehet a győztes. Hamar négygólos előnyt sikerült szerezni a piros-fehér gárdának, de innen még visszakapaszkodtak a vendégek. Ferling vezérletével aztán beindult a dunaújvárosi henger, és a szünetre már 22-9 volt az eredmény a hazaiak javára. A szünet után az újvárosi fiatalok folytatták a gólgyártást, nem elégedtek meg a nagy különbségű vezetéssel. A végeredmény 46-19 arányú dunaújvárosi siker lett, mellyel alaposan gólarányt javítottak Nagy Ivették.

DNKKSE - Újbuda TC 46-19 (22-9)
DNKKSE: Vig, Balogh 4, Radulovics 7, Gáspár 3, Takács D. 3, Ferling 7, Nagy I. 7. Csere: Pisák, Győri (kapusok), Erdősi 6, Vadász, Takács L. 2, Jókai N. 1, Felső 1, Velky, Sári 5. Vezetőedző: Kiss Szilárd.