2024. május 5, vasárnap - Györgyi

2011. Április 13. 11:48, szerda | Helyi

Ma jégkorong válogatott mérkőzés

A hazai rendezésű Divízió I-es világbajnokságra készülő magyar jégkorong válogatott ma este 18 órakor Ukrajna ellen játszik a Dunaújvárosi Jégcsarnokban. Tegnap a két együttes már összecsapott, akkor Ukrajna győzött hosszabbítás ut

Hajrájához érkezett a válogatott felkészülése a világbajnokság előtt, ennek utolsó állomása lesz a dunaújvárosi találkozó. Egyre jobban kirajzolódnak a sorok Ted Sator szövetségi kapitány fejében, aki a tegnapi, Ukrajna elleni első találkozón már az idegenlégiósokra is számíthatott. A mérkőzés jólkezdődött hazai szempontból, az első harmad 9. percében Ladányi megszerezte a vezetést. Nem sokat kellett várni a folytatásra sem, Pozsgai hatalmas gólt ragasztott a szovjet utódállam hálójába. (2-0) Sajnos ezzel a találattal el is lőtte a puskaporát a magyar gárda, a harmadik harmad végére kiegyenlített Ukrajna, majd a hosszabbításban a győzelmet is megszerezte. (3-2)

A két csapat a Dunaújvárosi Jégcsarnokban ma este hat órától ismét összeméri erejét. A hazai keretben továbbra is négy újvárosi játékos vár bizonyítási lehetőségre.

Magyarország – Ukrajna 2-3 (2-1, 0-0, 0-1, 0-1) hosszabbítás után

2024. Március 22. 08:19, péntek | Helyi