2024. május 7, kedd - Gizella

2011. Február 06. 10:01, vasárnap | Helyi

Nagyon sima zakó

A Magyar Kupa vereség után ismét a Debrecen ellen ellett pályára lépni a Dunaújváros REK női kézilabda csapata. A bajnoki találkozón is a Korvex volt a jobb.

Hét közben már egyszer megmérkőzött egymással a Debrecen-Korvex és a Dunaújváros, a Magyar Kupa negyeddöntőjében akkor a Dunaújvárosi Sportcsarnokban a vendégek voltak a jobbak, és jutottak tovább. Szombat este Debrecenben találkozott a két együttes, azúttal a bajnoki pontokért léptek parkettre a csapatok.

A mérkőzés első percei jól indultak Kiss Szilárd tanítványainak, hiszen a 10 percben még vezettek Radulovicsék. (4-5) A folytatásban azonban állva hagyta a hazai együttes az újvárosi lányokat, és sorozatban hat gól dobva fordított. A szünetig folyamatosan nőtt a különbség, és a pihenőre már hét gólos, 19-12 arányú hazai vezetéssel vonulhattak a csapatok. A találkozó gyakorlatilag így az első 30 percben eldőlt, a második játékrész már csak formalitás volt. A végeredmény 38-27 arányú Debrecen győzelem lett.

DVSC-KORVEX-DUNAÚJVÁROSI REK 38–27 (19–12)

DUNAÚJVÁROS: Víg – Balogh Beatrix 3, Radulovics 5 (4), Gáspár, Takács D. 3, Jókai 7, Nagy Ivett. Csere: Győri, Pisák (kapusok), Velky 1, Erdősi 2, Vadász 3, Sári 1, Takács L. 1, Selmeci 1. Edző: Kiss Szilárd

2024. Március 22. 08:19, péntek | Helyi