2024. április 26, péntek - Ervin

2019. Április 11. 20:53, csütörtök | Helyi sport
Forrás: dfve.eu

Női póló: az állás döntetlen

Két mérkőzés után 1-1 az állás a Dunaújvárosi Egyetem - BVSC női bajnoki vízilabda elődöntőben. Szombaton befejeződik a párviadal.

A női OB I elődöntőjének második fordulójában a DUE a Szőnyi úton játszott a BVSC ellen.

BVSC-Zugló - Dunaújvárosi Egyetem-MAARSK Graphics 10-7 (2-2, 1-2, 5-1, 2-2)

Góllövők: Gyöngyössy 2, Farkas 2, Kuna 2, Kele 1, Leimeter 1, Illés 1, Utassy 1; illetve Garda 2, Menczinger 2, Ziegler 1, Vályi 1, Brezovszki 1

Az összecsapást követő sajtótájékoztatón Mihók Attila (képünkön), a DUE-MAARSK vezetőedzője így értékelte csapata teljesítményét: -Két ellentétes félidőt produkáltunk. Az első félidőben összeszedettek voltunk hátul és gólokat tudtunk lőni elől, ellenben a második félidőben nem. A BVSC levédekezett minket, gyors támadásokkal előnyre tettek szert és egyre jobban belevittek minket a saját játékukba, amibe nem kellett volna beleesnünk. Ennek a gyorsaságnak és eredményhajszolásnak az eredményeképpen lefordulásból kaptunk gólokat, ami nem volt jellemző ránk az elmúlt időszakban. Talán egy kicsit görcsössé vált a játékunk azzal, hogy a harmadik játékrészben megfordították a mérkőzést rövid idő alatt, miközben voltak emberelőnyös helyzeteink, amiket rossz ritmusban, rossz mozgásokkal fejeztünk be és nem tudtuk értékesíteni. Mindez természetesen erősítette az ellenfelünk védekezését, illetve így a támadójátékuk sokkal magabiztosabbá vált. Megérdemelten nyerték meg a mai találkozót.

A párharc állása 1-1, szombaton április 13-án rendezik meg a 3. fordulót 15 órai kezdettel a Komjádi Béla Uszodában.

2024. Április 26. 16:18, péntek | Sport

Kovács Ádám vezeti a Histo Cup-ban az éves bajnokságot!

Beszélgetés a Formula autók világába nemrég csöppent Kovács Ádámmal.

2024. Április 26. 15:19, péntek | Sport

Valencia után Gender Tamás Junior ismét pályára hajt az Európa-bajnokság második fordulójában, amelynek ezúttal a franciaországi Val

A spanyol szezonnyitó nehézségei után nagy reményekkel vág neki a folytatásnak a fiatal feltörekvő tehetség,

2024. Április 26. 13:53, péntek | Életmód

A munkabér az elsődleges munkahelyválasztási szempont Magyarországon

A munkahelyválasztásnál a magyar munkavállalók számára 2024-ben is a vonzó munkabér és juttatási csomag az elsődleges, ezt követi a munkahelyi légkör és a munkaadó pénzügyi stabilitása, ahol nem kell tartani a leépítéstől

2024. Április 26. 13:52, péntek | Belföld

Folytatja a terjeszkedést az OTP

Az OTP Bank tavaly minden korábbi eredményét felülmúlta, a megkezdett építkezést és terjeszkedést a következő években is folytatja - mondta pénteken Budapesten, a társaság éves közgyűlésén az OTP Bank elnök-vezérigazgatója.