2017. Május 19. 23:47, péntek | Sport
Forrás: Jakab János, edző DanubiusKSE

Országos Ranglista Tollaslabda Verseny Dunaújvárosban

Országos Ranglista Tollaslabda  Verseny Dunaújvárosban

Május 20-án szombaton a Gárdonyi Géza Általános Iskola tornatermében rangos tollaslabda sportesemény kerül megrendezésre.

Négy tollaslabdapályán felnőtt Országos Ranglista Verseny lesz igazolt sportolók számára. 5 versenyszám kerül megrendezésre: férfi egyéni, női egyéni, férfi páros, női páros és vegyes páros. A nevezések azt mutatják, hogy jelentős az érdeklődés, az ország távolabbi pontjairól Győrből és Sopronból is érkeznek versenyzők. A Danubius KSE-t 8 hazai játékos képviseli: Csomor Németh Lili, Borbély Hanna, Nemoda Zsuzsanna,Csomor Péter,Vagyóczki Dávid,Dobrovitz Barabás Zoltán, Varga Gabriella és Jakab János. A sportág iránt érdeklődő helyi szurkolókat reggel 9 órától délután 5 óráig várják a rendezők. A sporteseményre a belépés ingyenes.

2017. November 17. 07:46, péntek | Sport

Autocross: Éreztem, hogy itt nagy a bibi!

Interjú Palotás Péter pilótával a Dömsödi autocross OB - Zóna verseny után. Palotás Péter - Mitsubishi Colt EVO Dömsöd 2017.10.14-15. Levianus Motorsport

2017. November 15. 17:51, szerda | Sport

Rally: Óvatos-duhajok voltunk!

Galambos Gábor - Pap Tamás Sztárt Alkot Kft - Opel Adam R2 Aquaprofit Eger Rallye 2017.11.03-05.

2017. November 15. 07:28, szerda | Sport

Magyarország-Costa Rica - Győzelemmel zárta az évet a válogatott

A magyar labdarúgó-válogatott 1-0-ra legyőzte a világbajnoki résztvevő Costa Rica csapatát idei utolsó mérkőzésén a Groupama Arénában.

2017. November 13. 07:24, hétfő | Sport

Négy nemzet jégkorongtorna - Szétlövéssel kikapott, harmadik a magyar válogatott

A magyar jégkorong-válogatott a harmadik helyen zárta a budapesti Tüskecsarnokban rendezett Négy nemzet tornát, miután a vasárnapi zárónapon szétlövéssel kikapott a japán együttestől.