2024. május 2, csütörtök - Zsigmond

2010. December 09. 11:24, csütörtök | Helyi
Forrás: Dunaújvárosi Labdarúgó Szövetség

Rangadót nyertek a Csövesek

Szerda este újabb rangadóra került sor a városi kispályás labdarúgó bajnokság A csoportjában. A tabellán második helyezett Csövesek a harmadik Háromkirályokkal csaptak össze.

Nehéz dolga volt a Csöveseknek a szerda este nyolc órakor kezdődő találkozón, hiszen az előző összecsapáson a Karmacsi nagy csatában, 3-2 arányban legyőzte az Alba Volán gárdáját, és ezzel begyűjtötte a kötelező három bajnoki pontot. Ezek után kötelező volt a győzelem Pulai Ferenc csapatának is, ha nem akartak nagyon lemaradni a listavezetőtől.Az első félidőben Csézáéknak voltak nagyobb helyzeteik és három kapufáig jutottak. A másik oldalon Balaskó Iván lövéseit kellett védenie Tóth Norbertnek. A második félidőben felváltva forogtak veszélyben a kapuk, és végül Barics egy szöglet után mattolta a hazaiak hálóőrét. Hiába tett fel ezek után mindent egy lapra a Háromkirályok, nem tudták megszerezni az egyenlítő találatot. A győzelmével Csövesek tapad a listavezető Karmacsira, a Háromkirályok viszont már kilenc pontra van a listavezetőtől.