2016. November 04. 19:48, péntek | Helyi sport
Forrás: dfve.hu

Újabb győzelem a Szeged ellen

Ezúttal jóval szorosabb mérkőzésen, de ismét nyert a DUE a Szeged ellen.

Az első negyedben mindkét együttes két találatig jutott, a második nyolc percben a hazai együttes lépett meg kettővel ellenfelétől. A folytatást ismét egálra hozták a csapatok, de maradt a két gólos dunaújvárosi előny, amit az utolsó felvonásban eggyel növelte Mihók Attila együttese. Ezzel pedig a végeredmény is megszületett, három góllal nyert a Dunaújváros.

DUE – MAARSK GRAPHICS – Szeged

13 – 10 (2-2,4-2,4-4,3-2)

DUE: Kasó, Brezovszki, Menczinger 1, Gurisatti 2, Horváth 1, Huszti D., Slagter, Garda 3, Ziegler 1, Vályi V. 2, Somhegyi 1, Mchunu, Vályi F. 2, Kiss. Edző: Mihók Attila.

2024. Május 02. 15:23, csütörtök | Életmód

Látványos csillaghullás várható május első hétvégéjén

Az év egyik legszebb meteorraja, az Éta Aquaridák csillaghullása lesz látható vasárnap hajnalban.

2024. Május 02. 15:22, csütörtök | Belföld

EM: áprilisban is termelési csúcsot döntöttek az ipari naperőművek

Újabb rekordot hozott a múlt hónap utolsó napja a nagyobb méretű napelemes rendszerek termelésében - tette közzé az Energiaügyi Minisztérium (EM) a Facebook-oldalán csütörtökön.

2024. Május 02. 15:21, csütörtök | Belföld

NGM: a kormány üdvözli az üzemanyagárak újabb csökkentését

A kormány üdvözli a Mol bejelentését, miszerint szombattól, azaz 2024. május 4-től újabb 4-4 forinttal csökken a benzin és a gázolaj nagykereskedelmi ára.

2024. Május 02. 09:12, csütörtök | Belföld