2024. május 6, hétfő - Ivett

2013. Július 06. 05:00, szombat | Sport
Forrás: MTI

Uniós női ökölvívó-bajnokság - Nagy és Kovács is döntős

A 64 kilogrammos Nagy Bianka és a 81 kilós kategóriában szereplő Kovács Mária bejutott a szombati döntőbe a Keszthelyen zajló európai uniós női ökölvívó-bajnokságon.

A sportági szövetség pénteki tájékoztatása szerint az elődöntőben Nagy a német Cindy Rogge-ot győzte le 2-1-re, míg Kovács a holland Maxine Yvonne Koelemeis feledett diadalmaskodott ugyanilyen arányban.
A harmadik elődöntős magyarnak, az 54 kg-os Ancsin Katalinnak ugyanakkor nem sikerült kiharcolnia a finálét, mivel simán kikapott a bolgár Sztojka Petrovától, így bronzérmesként zárta a viadalt.
A junioroknál ketten, Viglási Alexandra (50 kg) és Karacs Fanni (80 kg), az ifjúságiaknál négyen, Wurst Nikolett (51 kg), Csősz Nikolett (64 kg), Szatmári Petra (81 kg) és Banicz Vivien (+81 kg) jutott a döntőbe a magyarok közül.
A finálék szombaton 14 órakor kezdődnek.

2024. Május 06. 09:47, hétfő | Sport

Két magyar a top 50-ben a tenisz-világranglistán, Marozsán újabb karriercsúcsa

A 36. helyen álló Marozsán Fábián és az 50. Fucsovics Márton révén két magyar is tagja a top 50-nek a férfi teniszezők legfrissebb, hétfőn kiadott világranglistáján.

2024. Május 06. 07:54, hétfő | Sport

A 125 éves Ferencváros gólrekordot döntött a Debrecen ellen

A bajnok és kupadöntős Ferencváros 5-1-re legyőzte a vendég Debrecent a labdarúgó OTP Bank Liga 31. fordulójának vasárnapi zárómérkőzésén.

2024. Május 06. 07:53, hétfő | Sport

Miami Nagydíj - Pályafutása első sikerét aratta Lando Norris

Lando Norris, a McLaren brit versenyzője nyerte a vasárnapi Forma-1-es Miami Nagydíjat, ezzel pályafutása 110. futamán az első győzelmét aratta.