2024. április 29, hétfő - Péter

2011. Május 08. 17:56, vasárnap | Helyi

Vereség a megyei rangadón

Nem sikerült hazai pályán legyőzni a Dunaújvárosi Regale Klíma női kézilabda csapatának a Székesfehérvári Alcoa gárdáját, szoros mérkőzésen a vendégek győztek két találattal.

Nem indult jól a találkozó a Dunaújvárosi Regale Klíma együttese számára, a vendég fehérváriak az első negyedóra végéra már öt találattal vezettek. A hazai gólképtelenség azonban nem tartott sokig, és a játékrész vége előtt sikerült megfordítani az állást, és 13-11-nél már az újvárosi lányoknál volt az előny. A szünetre 14-14 arányú döntetlennel vonultak le a csapatok, majd a második félidőben tovább folytatódott a gólpárbaj. Sokáig nem lehetett tudni, melyik fél jön ki jobban a nagy rohanásból, de a végjátékban a fehérváriak voltak higgadtabbak. A mérkőzést végül két találattal, 31-33 arányban nyerte meg az Alcoa.

Dunaújvárosi Regale Klíma – Alcoa FKC 31-33 (14-14)
Dunaújvárosi Regale Klíma: Pisák, Balogh 6, Velky, Gáspár 4, Takács D. 1, Ferling 10, Nagy I. 4. Csere: Győri, Víg (kapusok), Jókai 3, Takács L. 1, Erdősi, Sári 2. Vezetőedző: Kiss Szilárd.