2024. április 24, szerda - György

Négy bajbajutott kenust kellett kimenteni a Tiszából
2018. Július 15. 07:31, vasárnap | Belföld

A Tiszai Vízirendészeti Rendőrkapitányság körzeti megbízottja négy bajbajutott kenust mentett ki a Tiszából szombaton.

Ősi indián kenu maradványait hozta felszínre az Irma hurrikán
2017. Szeptember 16. 05:00, szombat | Bulvár

Ősi, fatörzsből vájt kenu maradványait hozta felszínre az Irma hurrikán a floridai Brevard megyében a tengerparti lagúnarendszer mélyéről.

Kajak-kenu Eb - Két arany és egy bronz a vasárnap délelőtti magyar termés
2017. Július 16. 13:01, vasárnap | Sport

A magyar versenyzők két arany- és egy bronzérmet nyertek vasárnap délelőtt a plovdivi kajak-kenu Európa-bajnokságon, az 500 méteres és férfi K-4 1000 méteres döntők során, amelyeket szakadó esőben bonyolítottak le.

Vajda Attila bejelentette visszavonulását
2016. December 21. 07:13, szerda | Sport

Bejelentette visszavonulását Vajda Attila olimpiai, világ- és Európa-bajnok kenus.

Nemzetközi szövetségnél folytatja a magyar kajak-kenu kapitány
2016. December 18. 09:00, vasárnap | Sport

Storcz Botondot beválasztották a Nemzetközi Kajak-Kenu Szövetség (ICF) sprint bizottságába.

Legalább egy hét, amíg nyilvánosságra kerülhet a doppingolt kajak-kenus neve
2016. Július 06. 11:00, szerda | Sport

Egyelőre nem beszélünk doppingvétségről, a sportoló kérheti a B próba elvégzését, s ha az igazolja az A minta eredményét, akkor lehet nyilvánosságra hozni a vétkes sportoló nevét

Doppingolt egy magyar a kajak-kenusoknál
2016. Július 06. 07:31, szerda | Sport

Egy versenyző mintája pozitív lett a második olimpiai válogatóversenyen levettek közül - jelentette be kedden a Magyar Kajak-Kenu Szövetség (MKKSZ).

Hajdu Jonatán az olimpián fog lapátolni
2016. Június 13. 13:51, hétfő | Helyi

Ma délelőttig nyitott volt az olimpiai kenu-kvóta. Örömhír, hogy a mi kenusunk nyert.

Jonatán Rióban előrébb lépett
2015. Szeptember 09. 01:19, szerda | Helyi sport

A riói előolimpiai viadalon kiválóan szerepeltek kenusaink. 200 méteren Hajdu Jonatán ugyancsak az ötödik helyet szerzett.

Kenus sikereink
2015. Augusztus 31. 23:38, hétfő | Helyi sport

Nagyon sikeresen szerepeltek a Dunaferr SE kajak kenusai a közelmúltban befejeződött milánói világbajnokságon.

Pethő Réka már egy ezüstöt lapátolt össze
2015. Július 07. 01:51, kedd | Helyi sport

A Bohinjban rendezett Maraton Euró-bajnokságon Pető Réka Dominika ezüstérmes lett a női ifjúsági kajakosok kajak egyes versenyszámában.

Hajdu  Jonatán 9. lett
2015. Június 17. 10:49, szerda | Helyi

Hajdu Jonatán 9. lett

A tegnap befejeződött Európa Játékokon C-1 200 méteren az A döntőbe jutott és ott 9. lett Hajdu Jonatán, a Dunaferr SE 19 éves kenusa, akinek ez az első éve a felnőtt mezőnyben.