2024. április 16, kedd - Csongor

Futamgyőzelemmel mutatkozott be új Ducatijával Kovács Bálint
2022. Július 25. 11:09, hétfő | Sport

A H-Moto Team 20 éves versenyzője a Takarékbank Magyarország Nyílt Nemzeti Gyorsasági Bajnokság és Kupa III. fordulójában, a Slovakiaringen, Open 1000-es kategóriában szerezte meg az első helyet.

Hertlik Donoven: második hely – hibátlan teljesítménnyel
2022. Június 22. 18:14, szerda | Sport

Végre valahára teljesült Hertlik Donoven álma, és egy minden gondtól mentes hétvégét tudott teljesíteni a Parádon rendezett enduro magyar bajnoki viadalán.

Hertlik Donoven: újabb negyedik hely, de ezúttal balszerencse nélkül!
2022. Június 14. 19:20, kedd | Sport

Nagyon várta a Szlovákiában rendezett enduro magyar bajnoki következő viadalát Hertlik Donoven.

Hertlik Donoven: a fájdalmak ellenére meglett a negyedik hely!
2022. Május 23. 08:55, hétfő | Sport

Kőkemény felkészülést követően nagyon várta a Kaposváron rendezett enduro magyar bajnoki viadalát Hertlik Donoven.

Hertlik Donoven: a szolnoki bukás ellenére megvan az újabb második hely
2022. Május 03. 13:25, kedd | Sport

Kategóriájában szerzett újabb második hellyel egyre közelebb kerül álmaihoz a 2022-es endurocross Magyar Bajnokságban Hertlik Donoven.

Hertlik Donoven: egy második helyet ért a béri kaland
2022. Április 27. 17:04, szerda | Sport

Egyre eredményesebben szerepel a 2022-es endurocross Magyar Bajnokságban Hertlik Donoven.

Vaskó Levente: megvan az első idei dobogó!
2022. Április 23. 11:26, szombat | Sport

A Húsvét sem múlt el verseny nélkül a Korda Racing versenyzője, az MX Open kategóriában induló Vaskó Levente számára.

Hertlik Donoven: Túl vagyok életem első enduro versenyén, ami egyben a legrövidebb is
2022. Április 06. 08:21, szerda | Sport

Nagy várakozással készült a Tamásiban rendezett enduro Európa-bajnoki viadalára a magyar endurocross egyik legjobbja, Hertlik Donoven.

Vaskó Levente: újabb TOP 20-as helyezések egy majdnem Európa-bajnoki mezőnyben
2022. Március 31. 15:22, csütörtök | Sport

Esztergomban folytatódott az idei Magyarország Nyílt Nemzeti Motocross Bajnokság, és a rajtnál ismételten ott volt a Korda Racing versenyzője, az 1. osztály MX Open kategóriában induló Vaskó Levente.

Vaskó Levente: Rengeteg tapasztalatot szereztem ebben a mezőnyben
2022. Március 16. 14:02, szerda | Sport

Vasárnap vette kezdetét az idei Magyarország Nyílt Nemzeti Motocross Bajnokság, és a piliscsévi szezonnyitón ott volt a Korda Racing versenyzője, az MX Open kategóriában induló Vaskó Levente.

Vaskó Levente: „Itthon a helytállás, külföldön a tanulás a cél”
2022. Március 13. 09:16, vasárnap | Sport

Vasárnap veszi kezdetét az idei Magyarország Nyílt Nemzeti Motocross Bajnokság, és a piliscsévi szezonnyitóról természetesen nem hiányozhat a Korda Racing versenyzője, Vaskó Levente sem.

Hertlik Donoven legjobb magyarként állhatott dobogóra az endurocross nyitóversenyén
2022. Március 10. 15:08, csütörtök | Sport

A lehető legjobban kezdte meg 2022-es szereplését a magyar endurocross egyik legjobbja, Hertlik Donoven.