A dunaújvárosi nemzetközi vas- és acélszobrász alkotótelepeken készült munkák hosszú időre nyomot hagynak a huszadik század második feléről. Kíváncsi lennék arra, hogy az utánunk következő generációk tagjai számára mit jelentenek

Nem tudták elvinni, összetörték

Loptak minden irányból minden mozdíthatót az elmúlt napokban. Egy dunaújvárosi férfi tett bejelentést tegnap reggel a rendőrségre, hogy a Magyar úton egy bekerített parkolóban álló nyerges vontatója félpótkocsijának ponyváját ismere

2010. Szeptember 29. 14:34, szerda |

Kispálya- Győzött a Karmacsi és az élre állt

A városi kispályás labdarúgó bajnokság 6. fordulójának hétfői nyitónapján rangadón tudott győzni nagy csatában a Karmacsi bajnokcsapata a Dunaferr Vasas ellen, és ezzel a tabella élére ugrott. Nem sikerült begyűjtenie a három bajnoki

2010. Szeptember 29. 12:07, szerda |

Fradi-verés a jégen

A Vasas elleni győzelem után újabb skalpot tűzhetett az övére a Dab. Docler jégkorong csapata. A MOL liga rangadóján az Acélbikák a Ferencvárost győzték le a harmadik harmadban mutatott kitűnő játékukkal 4-1 arányban.

2010. Szeptember 29. 10:28, szerda |

Forgalomváltozás a Barátság városrészben

Több utcát is egyirányúsítanak mától a Barátság városrészben, amitől jelentősen megváltozik a közlekedési forgalomrend.

2010. Szeptember 28. 14:10, kedd |

Jön a Fradi a jégcsarnokba

A Vasas legyőzése után újabb fővárosi csapat lesz az ellenfele a Dab.Docler jégkorong csapatának a MOL Liga soron következő fordulójában. A ma este 18 órakor kezdődő mérkőzésen a Ferencváros együttesét láthatják a dunaújvárosi jé

2010. Szeptember 27. 20:27, hétfő |

Vádat emeltek a késelő tanárnő ellen

Mint arról július utolsó napján híre kelt, életveszélyesen megsérült az a 16 éves lány, akit a Bánki Gimnázium 34 éves tanárnője szúrt meg Dunaújvárosban, miután az általa ismert fiatal az éjszaka folyamán lakásának konyhaablakán

2010. Szeptember 27. 10:44, hétfő |

Győztes röplabda nyitány

Győzelemmel kezdte meg szereplését az első osztályú bajnokságban a Dunaferr SE röplabda csapata. Az újvárosi együttes hazai pályán verte meg négy játszmában a MAFC gárdáját.

2010. Szeptember 27. 10:10, hétfő |

Ifikkel nehéz lesz

Nagy gólarányú vereséget szenvedett a Dunaferr SE férfi kézilabda csapata a Tatabánya vendégeként. A tizenhét találatnyi különbségből látható, ezúttal szemernyi esélye sem volt a fiatal újvárosi csapatnak a pontszerzésre.

2010. Szeptember 27. 09:57, hétfő |

Vasast ütötték az Acélbikák

A Steaua elleni meglepő hazai vereség után hamar sikerült javítani a DaB. Docler jégkorong csapatának. A MOL liga rangadóján Budapesten győzték la az Acélbikák a Vasas gárdáját.

2010. Szeptember 27. 09:41, hétfő |

Forgalmirend változás

Megváltozik szerdától a Barátság városrész forgalmi rendje.

2010. Szeptember 26. 11:40, vasárnap |

Kispálya- Eredmények, menetrend és tabella

Befejeződött az 5. forduló az elmúlt héten a városi kispályás labdarúgó bajnokságban. Az „A” csoportban rangadón döntetlent játszott a Háromkirályok együttese a Dunaferr Vasas ellen, így 11 ponttal ez a két együttes áll az élen.