Nyolcszázezer forintos kölcsön fejében egy nyolcmilliót érő háza lett egy kiskunhalasi uzsorásnak. Általában száz százalék haszonnal adott kölcsön pénzt. Aki nem fizetett neki időben, azt életveszélyesen megfenyegette - olvasom a kék

Együttállás, együtt látás, együtt érzés………. a máról, a holnapról és a tegnapról gondolkodó művészek kiállítása nyílt meg pénteken a Kortárs Művészeti Intézet falai között.

Dunaújvárosban több évtizedes múltja van a vas- és acélszobrászatnak. A nemzetközi alkotótelepeken készült, a felső- és alsó Duna-parton felállított konstrukciók örök mementói az ipari hátterű szobrászatnak. A kisebb művek gyűjte

Fokozott rendőri ellenőrzés jön

Európa összes rendőrsége nagy ellenőrzést fog tartani a következő három napban. Az éves ellenőrzési terv alapján a „European Operation Seatbelt” közlekedésbiztonsági kampány keretén belül, elsősorban a biztonsági öv és a gyermek

2010. Szeptember 13. 09:07, hétfő |

Kispálya- Eredmények és menetrend

Befejeződtek a harmadik forduló mérkőzései a városi kispályás labdarúgó bajnokságban. Az „A” csoportban rangadón játszott döntetlent az eddig százszázalékos Háromkirályok és a Neo Micro, győzött a Csövesek, a Karmacsi és a Duna

2010. Szeptember 12. 21:37, vasárnap |

Esőisten és Szent Flórián

Sokan imádkozhattak az istenekhez és az imák meg is hallgattattak. Dunaújváros hivatásos tűzoltói látványos felvonulás rendeztek a Vasmű úton, hogy Hatvan év megfeszített munka után átvehessék megérdemelt elismerésként a csapatzászl

2010. Szeptember 12. 20:24, vasárnap |

Acélbikák-egy sima, egy fordított

Két mérkőzést is játszott a hétvégén a Dab.Docler jégkorong csapata. A Sapa Fehérvár AV19 farmcsapatát hazai pályán kiütötték az Acélbikák, de a Vasastól idegenbeli találkozón két góllal kikaptak.

2010. Szeptember 12. 20:04, vasárnap |

Nem okozott gondot a Szekszárd

Nagy gólkülönbségű győzelmet aratott a Dunaújvárosi NKKSE női kézilabda csapata a Szekszárd ellen. A félidőben már tizenegy gól volt a különbség, a vége pedig 36-23 arányú hazai siker lett.

2010. Szeptember 12. 19:47, vasárnap |

Tovább menetel a Dunaújváros Pálhalma

Ismét győzni tudott a Dunaújváros Pálhalma Agrospeciál SE labdarúgó csapata a harmadosztályú bajnokságban. Nagy Zoltán vezetőedző együttese ezúttal rangadón győzte le a tabellán második helyen álló ESMTK együttesét, és ezzel jelen

2010. Szeptember 12. 18:02, vasárnap |