2024. április 16, kedd - Csongor

Hírek | Sport

2012. Május 24. 14:19, csütörtök |

Benedek Tibor visszavonul

Bejelentette visszavonulását szerdán Benedek Tibor háromszoros olimpiai bajnok vízilabdázó.

2012. Május 24. 14:17, csütörtök |

Közülük kerül ki a 2020-as olimpia házigazdája

Tokió, Madrid és Isztambul maradt versenyben, azaz ötről háromra csökkent azon városok száma, amelyek megrendezhetik a 2020-as nyári olimpiát.

2012. Május 24. 07:23, csütörtök |

Zsinórban 48. győzelmükkel lettek bajnokok

Az Aquaprofit-NTSK csapata veretlenül nyerte az NB I-es sakkbajnokságot.

2012. Május 24. 07:21, csütörtök |

A Gladiátorok küzdőtérré változtatják a győri Big Ben Clubbot

Csütörkön BoxingONE Championship mérkőzés lesz Győrben, melynek keretén belül a hazai színeket képviselő „Patent Gladiators” a szerbiai „Spartak Subotica” csapatát látja vendégül, egy exkluzív rendezvény keretén belül.

2012. Május 23. 14:21, szerda |

Történelmet írt a Kings

A Los Angeles Kings hosszabbítás után 4-3-ra nyert a Phoenix Coyotes otthonában, és ezzel bekerült az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) nagydöntőjébe.

2012. Május 23. 14:19, szerda |

Hivatalosan is halhatatlan lett Magyar Zoltán

Hivatalosan lett tagja a tornasport legendás alakjait felvonultató Halhatatlanok Csarnokának a lólengésben kétszeres olimpiai bajnok Magyar Zoltán, a Magyar Torna Szövetség elnöke, a Magyar Olimpiai Bizottság alelnöke.

2012. Május 23. 07:19, szerda |

Újabb magyar lehet a foci-történelem része

Kovács Péter "Petike", 2011-ben világbajnoki címet nyert freestyle focistánk egyedülálló mutatványra vállalkozik: sarokdekázás rekordkísérletet hajt végre, ráadásul mindezt séta közben.

2012. Május 23. 07:17, szerda |

Megvan női vízilabdásaink bő kerete

Kijelölte 18 fős, bő keretét a londoni olimpiára a női vízilabda-válogatott szövetségi kapitánya, Merész András.

2012. Május 22. 14:21, kedd |

A világjátékokért küzdenek a magyar sumósok

A Magyar Sumo Válogatott Felcsúton edzett a hétvégén. Bárdosi Sándor kerete a júniusi, ukrajnai kvalifikációs tornára készül.

2012. Május 22. 14:19, kedd |

A Debrecen már nem nyeretlen a B1-ben

A BoxingONE Championship vasárnapi versenynapján a „Debrecen Thunders” gárdája a „Galánta Kids” együttesét fogadta a hajdúsági megyeszékhely egyik ismert bevásárlóközpontjában felállított szorítóban.

2012. Május 22. 07:19, kedd |

Egyre érettebbek a felixesek

Körmendi Petra, Nguyen Anasztázia és Szabó Krisztián az elmúlt napokat a sportolás mellett tanulással és vizsgázással töltötte, mindhárman ugyanis 2012-ben érettségiznek.

2012. Május 22. 07:17, kedd |

Ob-pontokért harcoltak a Budajenő Kempo Kupa résztvevői

Több mint százan indultak a Budajenőn rendezett kempo kupán, mely az országos bajnokság pontgyüjtő fordulója volt. A versenyen valamennyi korosztály képviseltette magát.