2024. május 16, csütörtök - Botond, Mózes

2015. Június 23. 00:16, kedd | Helyi sport

Tollas sikerek

A dunaújvárosi tollaslabdások lelkes amatőrjei nem hagyták abba az idei versenyszezonban a játékot. A budapesti Honvéd Zrínyi SE Amatőr Verseny Sorozatának 4 dunaújvárosi indulója volt.

Dóber-Fülöp Anita és Dóber Krisztián vegyes páros kategóriában indult.7 mérkőzést játszottak, és az aznap pályára lépő 29 páros közül a 23.helyen végeztek.
Csomor-Németh Lili és Csomor Péter egyéni versenyszámban indultak a megfontolva haladók kategóriájában. Csomor-Németh Lili fiatal kora ellenére derekasan helyt állt. Csomor Pétert aranyérmet szerzett, megnyerte kategóriáját.
A Danubius KSE tollaslabdásai a nyári időszakban sem állnak le teljesen, heti 4 szinten tartó edzéssel őrzik formájukat és készülnek a nyári edzőtáborokra, ami intenzív lesz, hiszen 3 helyszínen képviseltetik magukat Pécsett,Kiskőrösön és Harkányban.