Hírek
2011. Október 24. 07:13, hétfő |
Külföld
Forrás: MTI
30 métert zuhantak a leszakadt hídról – legalább 32-en meghaltak
Egy földrengésben korábban megsérült híd szakadt le szombaton este Észak-Indiában, legalább 32 ember meghalt, és 130 megsebesült, köztük sok gyerek.
Sokan a 30 méter mélységben fekvő folyóba zuhantak, a halottak között hat gyermek is volt. Az 1942-ben épült, 30 méter hosszú fahídon több mint 150 ember két közeli rendezvényre haladt. A teaültetvényeiről híres Dardzsiling régióban lévő híd tartószerkezete még egy szeptemberi földrengésben sérült meg.
Vasárnap további áldozatok után kutattak a folyó mentén – közölte a nyugat-bengáliai rendőrség.
MTI
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 05. 07:35, péntek | Külföld
Donald Trump nagyon jónak minősítette megbízottjai és Vlagyimir Putyin moszkvai találkozóját
Donald Trump amerikai elnök nagyon jónak minősítette megbízottjai és Vlagyimir Putyin orosz elnök kedden Moszkvában tartott találkozóját.
2025. December 04. 07:18, csütörtök | Külföld
NATO-főtitkár- Oroszország egyre vakmerőbb
Oroszország egyre vakmerőbb viselkedést tanúsít a NATO-val szemben, megsérti a szövetséges országok légterét, kibertámadásokat hajt végre, és kémkedésre használ hajókat a tagállamok tengeri infrastruktúrájának feltérképezésére
2025. December 03. 07:46, szerda | Külföld
Vlagyimir Putyin megfenyegette Európát
Ha Európa úgy dönt, hogy háborút indít Oroszország ellen, akkor nagyon gyorsan olyan helyzet állhat elő, hogy Moszkvának egyszerűen \"nem lesz kivel tárgyalnia\" -
2025. December 03. 07:39, szerda | Külföld
Ukrajnai háború - Megkezdődtek az orosz-amerikai tárgyalások a Kremlben
Megkezdődtek az orosz-amerikai tárgyalások kedden a Kremlben az ukrajnai rendezésről.
