Hírek
2017. Január 10. 07:48, kedd |
Belföld
Forrás: mti
A hideg miatt nem kapcsolják ki a tartózók villanyát és gázát
A rendkívüli hidegre tekintettel az E.ON energiaszolgáltató január 16-ig szünetelteti lakossági ügyfeleinél a számlatartozás miatti kikapcsolásokat - közölte a társaság hétfőn az MTI-vel.
A kikapcsolási eljárás felfüggesztése azokra a lakossági ügyfelekre érvényes, akik az E.ON Energiaszolgáltató Kft.-vel állnak szerződéses viszonyban - hangsúlyozták. Hozzátették: az önkéntes vállalás a más energiakereskedővel szerződött, illetve a nem lakossági ügyfelekre nem vonatkozik.
A közlemény emlékeztet arra, hogy a cég az év végi ünnepi időszakban évek óta szünetelteti a 60 napot meghaladó tartozás miatti kikapcsolásokat, segítve ezzel a tartós számlafizetési gonddal küzdő családokat. Ezt az időszakot most a szélsőséges időjárási viszonyok miatt hosszabbította meg a szolgáltató - áll a közleményben.
Az E.ON Energiaszolgáltató Kft. több mint 2,18 millió ügyfél számára biztosít áramot, és 580,5 ezer ügyfél számára szolgáltat gázt Magyarországon.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 25. 11:00, szombat | Belföld
Vitézy Dávid: jövőre korszerű IC-motorvonatok állnak forgalomba a GYSEV-nél
Jövőre a GYSEV-nél 11 korszerű IC-motorvonat áll forgalomba a Budapest-Győr-Szombathely és a Budapest-Győr-Sopron vonalon - írta a közösségi oldalán pénteken a közlekedési és beruházási miniszter.
2026. Július 25. 09:38, szombat | Belföld
Gajdos László átfogó vizsgálatot rendelt el a hatvanpusztai telepen az állattartási szabályok betartása ügyében
Az élő környezetért felelős miniszter átfogó vizsgálatot rendelt el a Bicske és Hatvanpuszta közötti telepen tartott zebráknál az állattartási körülmények és a szabályok betartása ügyében.
2026. Július 25. 09:37, szombat | Belföld
Kapitány István: a Suzuki 76 milliárdos fejlesztésre készül Esztergomban
A Suzuki 76 milliárd forintos fejlesztésre készül esztergomi gyárában, a beruházás az elektromos járművek és akkumulátorcsomagok gyártását is érinti - közölte a gazdasági és energetikai miniszter pénteken a Facebook-oldalán.
2026. Július 25. 07:00, szombat | Belföld
Semjén Zsolt: a KDNP akkor a legértékesebb, ha saját arcélét mutatja
A Kereszténydemokrata Néppárt (KDNP) akkor a legértékesebb, ha saját arcélét mutatja és minden verzióra készen áll - mondta Semjén Zsolt, a KDNP elnöke pénteken Tusnádfürdőn újságíróknak.
