Hírek
2017. Május 16. 07:23, kedd |
Belföld
Forrás: mti
A reklámadó módosítása után az adóváltoztatásokról kezdődik ma vita
Az Országgyűlés ma módosíthatja a reklámadóról szóló törvényt, majd tárgyalni kezd a kormány adócsomagjáról.
Az ülésnap reggel 9 órakor napirend előtti felszólalásokkal kezdődik, amit a határozathozatalok követnek. Több más előterjesztés mellett ekkor fogadhatják el a reklámadóról szóló törvény módosítását.
A képviselőknek a szavazások után összesen öt óra áll majd rendelkezésükre a kormány adóváltoztatási javaslatainak értékelésére, ami után a jövő évi költségvetés megalapozásáról szóló indítványt tárgyalják, ugyancsak ötórás időkeretben.
Az ülésnap az idei büdzsé módosításának vitájával zárul.
A parlament szerdán folytatja munkáját, a képviselők ekkor a 2018-as költségvetés általános vitáját kezdik meg.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 23. 07:14, péntek | Belföld
Enyhít szorításán a fagy és többfelé várható csapadék a hétvégén
2026. Január 23. 07:14, péntek | Belföld
Gulyás Gergely: nem tartozik Ukrajnára, hogy mire költjük magyar adófizetők pénzét
2026. Január 23. 07:09, péntek | Belföld
Orbán Viktor: Magyarország ott van a Béketanács alapítói között
Ma Davosban az amerikai elnök egy új kezdeményezést indított útjára. Béketanácsnak hívják. Magyarország ott van az alapító országok között, mert Magyarországnak békére van szüksége, hogy fejlődni tudjon
2026. Január 22. 07:39, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a kormány januári rezsistopot vezet be
Januári rezsistopot vezet be a kormány, ez azt jelenti, hogy a januári fűtésnél jelentkező többletfogyasztást, annak költségeit a kormány átvállalja a családoktól - jelentette be a miniszterelnök szerdán a Facebookon.
