Hírek
2013. Október 28. 23:12, hétfő | Helyi
A szakszervezet a négyszázakról- DSTV videóval
Az első lépésként négyszáz ember kerül elbocsátásra a ISD Dunferrnél, azonban még négy hónapig biztos lesz munkahelye az érintetteknek.
A szakszervezet úgy véli, hogy az előzetes megállapodást felrúgta a munkáltató, és fűnyíró-elv fog érvényesülni.
A jogszabályok szerinti elbocsátás azonban időt vesz igénybe. Borbély Zoltán szerint, ha tetszik a munkáltatónak, ha nem , kénytelenek lesznek az előírásokat betartani.
( a fénykép a szakszervezeti demonstráción készült)
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Február 05. 10:27, csütörtök | Helyi
BEJELENTETT MUNKAHELY NÉLKÜL, CSALÁSOKBÓL TARTOTTA FENN MAGÁT
A Fejér Vármegyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Igazgatósága befejezte a vizsgálatot egy székesfehérvári nővel szemben, akit jelentős kárt okozó, üzletszerűen elkövetett csalás bűntettének megalapozott gyanúja terhel.
2026. Január 09. 09:39, péntek | Helyi
A MAGYAR AUTÓKLUB FEJÉR VÁRMEGYEI RENDŐRÖKET JUTALMAZOTT
Év végi köszönet a közös munkáért.
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.

