Városlista
2026. április 25, szombat - Márk

Hírek

2014. Május 14. 14:12, szerda | Helyi

Az élet nem áll meg

Az élet nem áll meg

Vége lett a felnőtt női bajnokságnak, ám lányaink számára nem állt le az élet, hiszen többen a csapatból jövő hétfőtől a felnőtt válogatottal készülnek majd.

A többiek közül négyen, Gurisatti Gréta, Szilágyi Dorottya, Sinka Gréta és Horváth Brigitta korosztályos válogatott összetartáson vesznek részt .

- A bajnokságnak vége az OB I-ben, ám nekünk még bőven van feladatunk az ifi csapattal. A héten annyira nem erőltetjük az mozgást, Grétával eljárunk kondizni meg futni,de a hét vége felé pedig már vízbe is ugrunk Szilas edzésein. Készülünk a hétvégi fordulóra.

Kedden viszont a junior válogatottal kétkapuztunk Budapesten, két vizes edzésünk volt a Hajós Alfréd Uszodában. Februárban volt az utolsó közös programunk, még Hollandiában, így már itt volt az ideje, hogy újra összejöjjünk. A továbbiakról bővebben még nem tudunk, de ha jók az információink, akkor július elsején indul el a közös felkészülés a két világversenyünkre. - nyilatkozta Horváth Brigi

Címkék: bajnokság, DFVE

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi

Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz

Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.

2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi

Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt

Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.

2026. Február 05. 10:27, csütörtök | Helyi

BEJELENTETT MUNKAHELY NÉLKÜL, CSALÁSOKBÓL TARTOTTA FENN MAGÁT

A Fejér Vármegyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Igazgatósága befejezte a vizsgálatot egy székesfehérvári nővel szemben, akit jelentős kárt okozó, üzletszerűen elkövetett csalás bűntettének megalapozott gyanúja terhel.