Hírek
2016. Február 22. 16:57, hétfő |
Helyi
Forrás: Horváth Diána c. r. zászlós, FM RFK kommunikációs referens
Az elmúlt 24 órában történt.
A körzeti megbízott 2016. február 21-én este Dunaújvárosban, az Apáczai úton igazoltatott egy 21 éves férfit,
akiről megállapította, hogy a Dunaújvárosi Járásbíróság lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt a körözését rendelte el. A helyi lakost elfogta és a Dunaújvárosi Rendőrkapitányságra előállította, ahol a nyomozók bűnügyi őrizetbe vették.
A járőrök 2016. február 21-én hajnalban Hantoson, az Ady Endre utca és a Petőfi Sándor utca kereszteződésében ellenőriztek egy Opel típusú gépkocsit és annak 21 éves vezetőjét. A közúti ellenőrzés során a rendőrök a jármű műszerfalán egy félig elszívott sodort cigarettára, valamint fehér por maradványaira figyeltek fel. A sofőr elmondta, hogy a műszerfalon lévő por „speed” amelyből az éjszaka folyamán fogyasztott is. A rendőrök több mint 18 gramm kábítószergyanús növényi törmeléket és közel 15 gramm fehér port foglaltak le a férfitól. A mezőfalvi lakost a Sárbogárdi Rendőrkapitányságra előállították. Az ügyben kábítószer birtoklása vétség elkövetésének gyanúja miatt büntetőeljárás indult.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 09. 10:26, kedd | Helyi
Csajok Miniben…, de nem úgy!
Beszélgetés Buza Zsuzsa rallyversenyzővel az 59. Mecsek Rally előtt.
2026. Május 28. 08:00, csütörtök | Helyi
Vitézy Dávid: újra elérhető az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer
Újra elérhető szerdától az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer (EMIG) - közölte a közlekedési és beruházási miniszter szerdán a Facebook-oldalán.
2026. Május 24. 12:00, vasárnap | Helyi
Labdarúgó NB I - Robbie Keane távozik a Ferencvárostól
Távozik posztjáról Robbie Keane, a labdarúgó Fizz Ligában ezüstérmes Ferencváros vezetőedzője - adta hírül szombat délután a zöld-fehér klub a honlapján megjelent közleményben.
2026. Május 22. 11:00, péntek | Helyi
Varga Mihály: eredményesen működött az MNB az utóbbi több mint egy évben
Eredményesen működött az utóbbi több mint egy évben az alapfeladatai ellátására összpontosító Magyar Nemzeti Bank (MNB) - mondta Varga Mihály jegybankelnök a Kell még mondanom valamit, Ildikó? podcast csütörtöki adásában.
