Hírek
2011. December 09. 08:04, péntek |
Bulvár
Forrás: Story Online
Az RTL-hez igazol Claudia?
A hírekkel ellentétben még egyáltalán nem biztos, hogy Liptai Claudia áll majd Tilla oldalán a jövő év elején induló Megasztárban.
Sőt! A folyosói pletykák szerint az egykori vörös démon az RTL Klub hamarosan induló testvércsatornájával, az RTL2-vel tárgyal.
Női nagyágyút szeretne szerződtetni az RTL Klub új csatornája, aki a bennfentesek szerint nem más, mint Liptai Claudia. "Mindenki arról beszél a csatornánál, hogy egy hatalmas nagyágyúval indul az új tévé. Nem nehéz kitalálni, hogy ki lehet ez: kizárásos alapon Liptai Claudia."
A műsorvezető szénája a TV2-től egyébként kifelé áll: nemrég nemcsak a Mokkát, de a csatorna legnézettebb műsorát, a Jóban Rosszban sorozatot is elhagyta. És bár egyes lapok tényként közlik, hogy ő vezeti majd a Megasztárt, a csatorna ezt cáfolja. "Egyelőre Tilla biztos, a női műsorvezetőt jövő év elején jelentjük majd be" - mondta el a TV2 szóvivője, Koltay Tamás a StoryOnline-nak. Elképzelhető tehát, hogy Claudia hamarosan a konkurens csatorna meghatározó arcaként tűnik fel.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 23. 07:17, péntek | Bulvár
Oscar-díj - Ryan Coogler Bűnösök című filmje történelmet írt minden idők legtöbb, 16 jelölésével
Ryan Coogler bluesos hangulatú vámpír eposza, a Bűnösök című film kapta minden idők legtöbb, 16 jelölését az amerikai filmakadémia díjaira csütörtökön Los Angelesben.
2026. Január 21. 07:22, szerda | Bulvár
A fizikai mesterséges intelligencia új korszakot nyit a robotikában egy kutatás szerint
2026. Január 20. 07:08, kedd | Bulvár
Oxfam: a világ dollármilliárdosainak vagyona 16 százalékkal nőtt tavaly
A világ dollármilliárdosainak vagyona 16 százalékkal nőtt tavaly, háromszor gyorsabban az elmúlt öt év átlagánál
