Városlista
2026. április 25, szombat - Márk

Hírek

2014. Március 31. 17:08, hétfő | Belföld
Forrás: MTI

Baleset miatt lezárás az M1-esen

Baleset miatt lezárás az M1-esen

Csak a leállósávban lehet haladni az M1-es autópálya Győr felé vezető oldalán a 89-90-es kilométerszelvényben, mert a rendőrség egy baleset miatt két sávot lezárt - közölte a rendőrség az MTI-vel hétfő délután.

A Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság azt közölte, hogy a balesetben senki nem sérült meg, de a helyszínelés idejére a rendőrök a leállósávra terelik a forgalmat. Az autópálya érintett szakaszán ezért kisebb torlódás alakult ki.
Azt ajánlják az autósoknak, hogy az 1-es főúton kerüljék el az érintett szakaszt.

Címkék: Baleset-közút

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 24. 15:00, péntek | Belföld

A Wizz Air védve van a kerozinárak gyors változásával szemben

A Wizz Air védve van a kerozinárak gyors változásával szemben - közölte a légitársaság, miután egy versenytársának vezetője a Wizz Air várható próblémáiról beszélt a magas kerozinár és az ellátási problémák miatt.

2026. Április 24. 14:00, péntek | Belföld

Európai Ügyészség: készen állunk a magyar kollégákkal együtt dolgozni

Készen állunk a magyar kollégákkal együtt dolgozni - mondta Laura Kövesi, az Európai Ügyészség (EPPO) vezetője a 11. delphi gazdasági fórumon tartott sajtótájékoztatón csütörtökön.