Hírek
2014. Január 08. 12:51, szerda |
Belföld
Forrás: MTI
Baleset miatt lezárták az M6-ost Paksnál
Baleset miatt lezárták az M6-os autópálya Pécs felé vezető oldalát Paksnál, a forgalmat a 6-os főútra terelik - közölte a Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense az MTI-vel.
Huszti Gábor elmondta: a pálya Paks-déli lehajtójának közelében egy személygépkocsi szalagkorlátnak ütközött, az autó darabjai átrepültek a bal oldali, Budapest felé haladó sávokba. A roncsdarabokra két személygépkocsi is ráhajtott.
Az érintett, főváros felé tartó szakaszon a helyszínelés ideje alatt a leálló sávban haladhat a forgalom.
A balesetben senki nem sérült meg, az útlezárás várhatóan délután egy órakor szűnik meg - mondta a sajtóreferens.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 23. 07:14, péntek | Belföld
Enyhít szorításán a fagy és többfelé várható csapadék a hétvégén
2026. Január 23. 07:14, péntek | Belföld
Gulyás Gergely: nem tartozik Ukrajnára, hogy mire költjük magyar adófizetők pénzét
2026. Január 23. 07:09, péntek | Belföld
Orbán Viktor: Magyarország ott van a Béketanács alapítói között
Ma Davosban az amerikai elnök egy új kezdeményezést indított útjára. Béketanácsnak hívják. Magyarország ott van az alapító országok között, mert Magyarországnak békére van szüksége, hogy fejlődni tudjon
2026. Január 22. 07:39, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a kormány januári rezsistopot vezet be
Januári rezsistopot vezet be a kormány, ez azt jelenti, hogy a januári fűtésnél jelentkező többletfogyasztást, annak költségeit a kormány átvállalja a családoktól - jelentette be a miniszterelnök szerdán a Facebookon.
