Városlista
2026. január 24, szombat - Timót

Hírek

2012. Július 30. 16:58, hétfő | Belföld
Forrás: MTI

Baleset miatt teljes útzár van az M7-es főváros felé vezető oldalán Balatonszárszónál - órákig tart a műszaki mentés

Baleset miatt teljes útzár van az M7-es főváros felé vezető oldalán Balatonszárszónál - órákig tart a műszaki mentés

Egy fát szállító román kamion balesete miatt teljes útzár van az M7-es autópálya főváros felé vezető oldalán Balatonszárszó és Balatonőszöd között; a műszaki mentés órákat vesz igénybe, a járműveket a 7-es útra terelik - közölte a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense hétfőn az MTI-vel.

Méhes Dóra tájékoztatása szerint a 16 óra körül történt balesetnek nincs sérültje, de az oldalára borult jármű szinte az egész pályatestet elfoglalja. A fűrészelt faáru leszóródott az útra.
A helyszínelés és a műszaki mentés idejére a forgalmat Balatonőszödnél leterelik az autópályáról, és Balatonszárszónál lehet rá visszatérni.
Mivel a felborult jármű vezetőfülkéje a két pályatestet elválasztó szalagkorlátra dőlt, ezért az adott pályaszakaszon a Nagykanizsa irányába haladók nem használhatják a belső sávot, csak a külső és a leállósávon tudnak haladni.

Címkék: Baleset-közút

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 23. 07:09, péntek | Belföld

Orbán Viktor: Magyarország ott van a Béketanács alapítói között

Ma Davosban az amerikai elnök egy új kezdeményezést indított útjára. Béketanácsnak hívják. Magyarország ott van az alapító országok között, mert Magyarországnak békére van szüksége, hogy fejlődni tudjon

2026. Január 22. 07:39, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor: a kormány januári rezsistopot vezet be

Januári rezsistopot vezet be a kormány, ez azt jelenti, hogy a januári fűtésnél jelentkező többletfogyasztást, annak költségeit a kormány átvállalja a családoktól - jelentette be a miniszterelnök szerdán a Facebookon.