Hírek
2014. December 04. 23:23, csütörtök | Helyi
Bánki bíznak a kedvező döntésben
„Nem szűnik meg, de nem indul szeptemberben gimnáziumi képzés a Bánkiban – jelentette ki Gyöngyössy Csaba, az intézmény igazgatója. Így a jelenlegi gimnáziumi képzésben résztvevő diákoknak nem kell aggódniuk.
- Jelen esetben megkaptuk a KLIK-től hogy jövőre gimnáziumi osztály nem indul, helyette egy plusz informatikai osztály indítására van lehetőségünk.. De ez nem azt jelenti, hogy megszűnik az iskolánkban a gimnáziumi képzés, hiszen jelenleg is négy osztályban van ilyen jellegű képzés. Az átalakítással közoktatás profiltisztítását szeretnék megoldani, nem pedig a gimnáziumi képzés visszaszorítását.
Gyöngyössy Csaba bízik abban, hogy a kormány döntésekor pozitív irányú lesz a változás.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 15. 13:49, szerda | Helyi
INGATLANCSALÓ BŰNSZÖVETSÉG FELSZÁMOLVA
A Fejér vármegyei Rendőr-főkapitányság nyomozói négy férfit őrizetbe vettek, ötödik társukat még keresik. A gyanúsítottak több mint 90 millió forint kárt okoztak csalássorozatukkal.
2025. Szeptember 17. 12:50, szerda | Helyi
ELFOGTÁK A KISKORÚ SÉRELMÉRE ELKÖVETETT BŰNCSELEKMÉNY GYANÚSÍTOTTJÁT DUNAÚJVÁROSBAN
A Fejér Vármegyei Rendőr-főkapitányság munkatársai szexuális erőszak bűntette miatt őrizetbe vettek egy 41 éves férfit.
2025. December 05. 07:38, péntek | Bulvár
37 milliárdos faluépítésbe kezd a magyar kormány Azerbajdzsánban
2025. December 05. 07:37, péntek | Sport
Labdarúgó NB I - Nyert a Ferencváros Kisvárdán, ezzel az élre állt
A címvédő Ferencváros egygólos győzelmet aratott Kisvárdán a labdarúgó Fizz Liga 5. fordulójából elhalasztott és csütörtökön pótolt mérkőzésen, ezzel az élre állt a tabellán.
