Hírek
2017. Augusztus 06. 05:01, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Belefulladt egy 18 éves fiú a Balatonba
Megtalálták annak a 18 éves fiúnak a holttestét, aki Balatonmáriafürdőnél tűnt el a Balatonban - közölte a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság Sajtószolgálatának sajtóreferense szombat este az MTI-vel.
Bakos Zsuzsanna közölte, a haláleset körülményeit közigazgatási eljárásban vizsgálja a rendőrség.
Tar Mihály, a Vízimentők Magyarországi Szakszolgálatának szóvivője korábban azt közölte az MTI-vel: a fiú a parttól mintegy 400 méterre ugrott a vízbe egy vízibicikliről, amelyen rajta voltak családtagjai is. A vízibicikli utasai közül senki, a fiatal fiú sem tudott úszni, így amikor elmerült, senki sem tudott a segítségére sietni - közölte.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 23. 07:14, péntek | Belföld
Enyhít szorításán a fagy és többfelé várható csapadék a hétvégén
2026. Január 23. 07:14, péntek | Belföld
Gulyás Gergely: nem tartozik Ukrajnára, hogy mire költjük magyar adófizetők pénzét
2026. Január 23. 07:09, péntek | Belföld
Orbán Viktor: Magyarország ott van a Béketanács alapítói között
Ma Davosban az amerikai elnök egy új kezdeményezést indított útjára. Béketanácsnak hívják. Magyarország ott van az alapító országok között, mert Magyarországnak békére van szüksége, hogy fejlődni tudjon
2026. Január 22. 07:39, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a kormány januári rezsistopot vezet be
Januári rezsistopot vezet be a kormány, ez azt jelenti, hogy a januári fűtésnél jelentkező többletfogyasztást, annak költségeit a kormány átvállalja a családoktól - jelentette be a miniszterelnök szerdán a Facebookon.
